AH Meyer
 
@@NAZEV@@ @@NAZEV@@
A.H.MEYER

Zařízení a vybavení moderní kanceláře se odvíjí od náročnosti jejích uživatelů. Dnes si lze jen těžko představit kancelář s psacím strojem a „registračkami“ plnými šanonů. Pracovní prostor se zúžil na „moji“ židli a „můj“ počítač. V počítači a na serverech jsou uložena veškerá fi remní data. Odpadá papírování, zvyšuje se efektivita práce. Pro projektanty a designéry kancelářských interiérů vyvstává otázka „Kudy vést přípojné kabely (dutým stropem nebo dutou podlahou), kde udělat výstupy a čím je vybavit?“


Rovněž pro každého uživatele je nutné, aby měl své přípojné místo, aby nezakopával o kabely a aby kancelář byla plně funkční a komfortní.


Zvláště pracoviště, kde se předem počítá s možností alternativního rozmístění nábytku, vizuálně oddělená pracoviště ve velkooplošných kancelářích, jednotlivé stoly s možností připojení laptopu (datová síť, elektrická síť) nebo lokálního svítidla pro osvětlení pracoviště, dále pak v kancelářských prostorách, kde dochází ke zvýšení obsazení a zkrátka všude tam, kde požadujeme snadnou a rychlou dostupnost připojení silových a datových rozvodů, můžeme použít přípojné zásuvkové boxy, jejichž vstupy jsou osazeny gesis konektory. Boxy jsou vyrobené z eloxovaného hliníku nebo plastu.


Produtky najdete si můžete nakonfigurovat na www.pripojenipracoviste.cz