@@NAZEV@@ @@NAZEV@@
FLOW-MON LIMITED

Flow-Mon sro byla založena v roce 1971 jako distributor ukazatelů a průtokové spínače. V roce 1972 se firma přestěhovala do jeho aktuálního umístění v Harrogate, Velká Británie, a začala vyrábět a distribuovat monitory Flow. V roce 1979 byly tyto výrobky opětovně navrženy tak, aby splňovaly požadavky nejnáročnějších průmyslových aplikacích.

V polovině 1980 "Low Flow" (také známý jako "CC" nebo "Piston"), byl představen kompletní sortiment výrobků. Další produkty, které jsou vytvořeny patří Rising Ball, Spinner style a Sight Indicator, tyto produkty jsou skvělým doplňkem k naší nabídce a prodej nadále roste rok od roku. Zavedení našeho "Wafer series" vyšel velmi dobře se zákazníky, zákazník vidí nejen přínos v úspoře nákladů, ale také v jednotce, která je jednodušší na instalaci. Tyto výrobky byly skvělý doplněk k naší nabídce a uspokojení zákazníků s jejich vynikající kvalitou.


V říjnu 2001, Flow-Mon bylo vyplaceno Pullman Instruments (specialisté na servis, opravy, dodávky a kalibraci elektrického testu a vybavení měření) s novým manažerským týmem posunout společnost kupředu, Nathan Smith (generální ředitel). V roce 2007 Flow-Mon vyrábí a prodává přibližně 5000 monitor průtoku, tržby i nadále rostou a Flow-Mon se nyní prodává více než 7.500 průtokových monitorů.


Specializujeme se na výrobu hospodárné, robustní a uživatelsky přívětivé monitorování průtoku (jak do bezpečných tak i nebezpečných oblastí). S našimi kvalifikovanými inženýry a vlastní továrnou je možné, aby sme udělali Flow monitory na míru, to se ukázalo velmi prospěšné pro uspokojení zákazníků.


Náš kompletní sortiment lze vidět na naší webové stránce. Od října 2001 až do teď Flow-Mon s.r.o nadále zvyšuje obrat a podíl na trhu se neustále mění, aktualizuje a vylepšují naše dobře zavedené produkty. Vývozy nyní dosahují 80%.