Parametry

{{item.name}}
 
 
 
{{item.name}}
 
 
 

{{messenger.count}} produktů

{{item.nameMain}}
 
{{item.name}}
{{item.min}} - {{item.max}}
 

UPS

UPS

Svět bez enegie si již nedokážeme představit. Všechno pracuje a závisí na energii. Italská firma Riello, na českém trhu zastoupena firmou Schmachtl, patří mezi čtyři největší světové hráče v prodeji systémů UPS a pokrývá celou výkonovou škálu od 400VA do 1200kVA. Nabízíme je s technologií off-line, line interactive a on-line od použití pro jednotlivá PC, přes zálohy požárních cest a středně velkých serverů až po celá data centra či velké průmyslové provozy.


Firma Riello, je také velmi šetrná k životnímu prostředí a to nejen pro to, že stále vylepšuje svojí produktovou řadu a vyvíjí nové technologie, které mají větší účinnost a tím i nižší spotřebu energie, ale také se věnuje solárním systémům a SIRIO invertory (střídače), patří k jedněm nejlepších na trhu.Divize záložních zdrojů navrhuje a realizuje dodávky variantní architektury záložního napájení. Pro zajištění zálohování datacenter a energocenter dodáváme modulární či paralelně řazené UPS nebo zálohování pomocí kombinace UPS a dieselagregátu zn. Hitzinger (nebo standardní náhradu).

Pro speciální aplikace navrhujeme alternativní řešení zálohování pomocí dynamických UPS HITZINGER standardně od výkonu 100kVA-2,5MVA a dále pro letiště frekvenční měniče 50/400Hz do výkonu 1600kVA.

 
Nejoblíbenější produkty
{{item.order}}.
{{item.name}}
{{item.price|currency}}
{{item.instock}} {{item.instock}}
 
{{sliderMin}},-
{{sliderMax}},-
 
zobrazení:
 
Vybranému filtru nevyhovuje žádné zboží
{{product.name}} {{product.name}} {{product.code}}
{{product.price | currency}}
(bez DPH)
{{product.price_vat | currency}}
(s DPH)
 
cena na vyžádání
koupit {{product.availability}}
 
 
zavolejte nám:
technická podpora
{{item.techphone}}
obchodní referent
{{item.obchphone}}
 
ke stažení
 
 
 
 
 
 
 
externí odkazy
 
 
 
Výrobci