@@NAZEV@@ @@NAZEV@@
Bühler Motor

Společnost Bühler Motor je jedním z průkopníků v oblasti výroby elektrických motorů a patří mezi přední světové výrobce vysoce kvalitních pohonů, které vycházejí vstříc neustále rostoucím požadavkům na finanční efektivitu a spolehlivost. Široký sortiment umožňuje flexibilně dodávat jak standardizované komponenty, tak i řešení šitá na míru.


Společnost Bühler Motor byla založena již roku 1855 ve městě Triberg ve Schwarzwaldu v Německu původně jako továrna na hodiny. Elektrické motory začala vyrábět přesně o 100 let později od roku 1955. Společnost nyní vyrábí široký sortiment stejnosměrných kartáčových a bezkartáčových motorů a v rámci programu bMotion mohou být tyto motory doplněny planetovými nebo šnekovými převodovkami a enkodéry podle individuálních potřeb zákazníka. Společnost má v současné době obchodní a výrobní zastoupení v USA, Mexiku, Číně, Hongkongu, Japonsku a v České republice, kde má tato společnost i svůj výrobní závod v Hradci Králové.


Výrobky společnosti Bühler Motor najdeme ve spoustě oblastí. Jsou to aplikace z oblasti automotive, průmyslu, technologie budov, zemědělství, dopravy, zdravotnictví a letecké dopravy.


Velkou předností pro zákazníky je, že velká část standardních výrobků společnosti Bühler Motor je zařazena do tzv. skladového programu, takže jejich doba dodání je velni krátká, řádově v řádu dní.