Střídače pro FVE

Střídače pro FVE

Vysoce kvalitní střídače pro solární energetiku od společnosti AROS. Společnost AROS založená v roce 1935 je významným dodavatelem elektronických komponentů a záložních zdrojů, které vyrábí již od roku 1980.


Svoje dlouholeté zkušenosti a znalosti zúročuje v posledních letech i v oblasti střídačů pro solární elektrárny. Modelová řada SIRIO obsahuje jednofázové a třífázové střídače s výkony od 1500 W – 250 kW a účinností od 95% do 97%.


Společnost Aros patří mezi nejvýznamější dodavatele statických UPS a střídačů ve střední Evropě. Divize záložních zdrojů navrhuje a realizuje dodávky variantní architektury záložního napájení.


Samozřejmostí jsou komunikační porty RS 232 nebo RS 485 pro komunikaci s programem SOLAR VIEW pro dálkový dohled. Každé zařízení je také vybaveno LCD zobrazovačem pro zobrazení stavu zařízení, provozních údajů a chybových hlášení. Pečlivým výběrem součástek a nekompromisní kontrolou výrobního procesu bylo dosaženo vysoké hodnoty MTBF 100 000 hod. (MTBF označuje střední dobu v hodinách po kterou se předpokládá bezchybná funkce zařízení).

 
zavolejte nám:
technická podpora
{{item.techphone}}
obchodní referent
{{item.obchphone}}
 
ke stažení
 
 
 
 
 
 
 
externí odkazy
 
 
 
datový list výrobce
 
 
 
Výrobci