Žaluziové motory

El. motory

Žaluziové elektromotory řady D jsou jednofázové pohony s vestavěnou převodovkou pro krátkodobý provoz. Motory s kroutícím momentem v rozsahu 6-19 Nm (výkonově 95-218 W) se vyznačují svou robustností, bezúdržbovostí a jednoduchým nastavením koncových poloh pomocí tlačítek.


Rychlost se pohybuje v rozsahu 5-32 ot./min. Motory jsou také osazeny koncovým spínačem pro zastavení v horní poloze (při vytažení žaluzií). Motory mohou mít hřídel na jedné nebo na obou stranách a k dispozici je několik druhů spojek pro různé profily nosných tyčí. Vestavěné teplotní relé zabraňuje spálení vinutí v případě poruchy mechanismu.


Motory mají integrovanou automatickou el.-mag. brzdu a dodávají se s 0,5m kabelem s konektorem. Speciální verze žaluziových pohonů zahrnují motory s elektronikou a rozhraním SMI, motory se sníženou hlučností a stejnosměrné motory řady DCD pro interiérové žaluzie s dutou hřídelí.


Pro správný výběr žaluziového pohonu je třeba znát kromě výšky a šířky také průměr nosné tyče (resp. navíjecího bubnu), tloušťku nosné pásky, plošnou hustotu lamel, délkovou hustotu spodní lišty, požadovanou bezpečnostní rezervu kroutícího momentu a koeficient smykového tření.


Sortiment žaluziových pohonů je doplněn širokou škálou montážního příslušenství a dálkovým ovládáním (pohyb nahoru/dolů) pro uvádění do provozu.

 
zavolejte nám:
technická podpora
{{item.techphone}}
obchodní referent
{{item.obchphone}}
 
ke stažení
 
 
 
 
 
 
 
externí odkazy
 
 
 
datový list výrobce
 
 
 
Výrobci