@@NAZEV@@ @@NAZEV@@
Dunkermotoren GmbH

Vážení zákazníci, společnost Dunkermotoren je předním světovým výrobcem vysoce kvalitních pohonů a jejich řízení, které vycházejí vstříc neustále rostoucím požadavkům na finanční efektivitu a spolehlivost. Široký sortiment nám umožňuje flexibilně dodávat jak standardizované komponenty, tak i řešení šitá na míru.


Tým společnosti Dunkermotoren bude i nadále využívat svých bohatých znalostí a zkušeností z oblasti strojírenství a průmyslu, aby vycházel vstříc vašim požadavkům a přispíval tak k vašemu úspěchu.


Zaměřeno na technologii a zákazníka. Ve spol. Dunkermotoren je výzkum a vývoj způsobem života. Společnost se aktivně zabývá vývojem klíčových technologií a produktů, které rozhodují o jejím dalším rozvoji. Ve vývoji již je technologie další generace. Vývoj produktů je zaměřen na inovace, které našim zákazníkům pomáhají vytvářet přidanou hodnotu a odlišovat je od konkurence.


Spolehlivost a zajišťování jakosti. Jedním z primárních cílů společnosti Dunkermotoren je nabízet mimořádnou jakost. V roce 1991 se společnost Dunkermotoren stala prvním výrobcem malých elektromotorů certifikovaným dle ISO 9001 a od té doby získala mnoho ocenění za jakost. Společnost Dunkermotoren považuje zajišťování jakosti za komplexní proces, který zahrnuje všechny aktivity v rámci podniku. Naše produkty se vyrábějí výhradně v Německu na vysoce automatizovaných výrobních linkách. Konzistentně vysokou úroveň jakosti zajišťuje uplatňování metody analýzy možností vzniku vad a jejich následků během návrhu a vývoje a plně automatizované testování integrované ve výrobní lince.


Flexibilita, krátké dodací lhůty a komplexní řešení pohonů. Nabízené standardizované elektromotory, převodovky a modulární příslušenství umožňují s vysokou flexibilitou plnit specifické požadavky komplexních pohonných systémů. Pro zákazníka to znamená lepší kontrolu nad jakostí, méně zboží na skladě a kratší výrobní lhůty. Pokud kterýkoli detail nebude dokonale splňovat vaše požadavky, naše oddělení výzkumu a vývoje během krátké doby zajistí patřičné úpravy. Modulární systém produktů Dunkermotoren a optimalizovaná logistika zaručují krátké dodací lhůty skladových položek i zákaznických variant. Dodací lhůta skladových položek bývá 2-6 tydnů, dodací lhůta zákaznických variant bývá 4–8 týdnů.