Dvoukomorové filtry pro kapaliny a plyny

Dvoukomorové filtry

Dvoukomorové filtry sestávají z dvou filtračních komor a přepínací armatury. Při čištění, resp. výměně filtrační vložky je v provozu jedna komora a druhá se může otevřít, vyjmout a vyčistit filtrační vložku.Mezi komorami je propojení vyrovnávající tlaky mezi komorami za provozu, toto propojení se uzavírá jen během doby čištění.


Osazují se různými typy (tvary) filtračních vložek:
Čistitelné - košové, prstencové, hvězdicové (plisované), svíčkové, víceplášťové, nebo výměnné. U čistitelných vložek probíhá filtrace na sítku z nerez oceli o různé velikosti oka, jde o povrchovou filtraci a jemnost filtrace je určené velikostí oka.


U výměnných vložek probíhá filtrace na materiálu o určité tloušťce a jde o hloubkovou filtraci, vložky mají větší kapacitu zachycení nečistot na určitou filtrační plochu. Jemnost filtrace je uváděna v β číslech, např. β10 = 75 znamená zachycení 98,7 % částeček větších než 10 μm.


Základními typy jsou :
2.04.5
2.05.5/2.06.5
BFD
BFD-P


Filtry lze vybavit měřením diference tlaku. Přístroje 4.36.1/4.46.1 mají optické místní ukazování, přístroje 4.36.2/4.46.2 mají místní ukazování a dva kontakty.

 
zavolejte nám:
technická podpora
{{item.techphone}}
obchodní referent
{{item.obchphone}}
 
ke stažení
 
 
 
 
 
 
 
externí odkazy
 
 
 
datový list výrobce
 
 
 
Výrobci