@@NAZEV@@ @@NAZEV@@
Johnson Electric International AG / SAIA

Společnost Johnson Electric je světovou jedničkou v oblasti výroby pohonů, řídicích systémů a flexibilních propojení. Angažuje se v širokém spektru průmyslových odvětví, včetně automobilového průmyslu, automatizace budov a jejich bezpečnosti, kancelářských strojů, obrany a leteckého průmyslu, potravin a nápojů, domácích technologií, vzduchotechniky, průmyslového zařízení, zdravotnických prostředků, osobní péče, elektrického vybavení a nářadí.


Společnost byla založena v roce 1959. Johnson Electric dodává své výrobky do více než 30 zemí a jejich produkty jsou používány ve stovkách různých aplikací. Její střediska pro inovace a vývoj produktů se nacházejí v Hongkongu, Číně, Švýcarsku, Německu, Itálii, Izraeli, Francii, Kanadě, Velké Británii a USA. Společnost má více než 38.000 zaměstnanců a spolupracuje s firmami ve více než 23 zemích světa.


Obchodní strategie skupiny Johnson Electric je založena na 2 pilířích, „vedoucí postavení v technologiích“ a „bezpečná volba“ pro její zákazníky. Společnost pomáhá svým dlouhodobým zákazníkům od zavedení nového výrobku až po velkoobjemovou výrobu. Johnson Electric je spolehlivá volba pro firmy globálních značek, které vyžadují vysokou úroveň řízení výroby, vysokou spolehlivost a zajištění dodávek.
Společnost je kótována na burze v Hongkongu od roku 1984.