Kryty na konektory Wieland

Konektorové kryty

Horní a dolní kryty konektoru Wieland plní funk¬ci ochrany kontaktních dílů proti vnějším me¬chanickým vlivům a zabraňují průniku stří¬kající vody nebo prachu do konektorového spojení. Je-li konektor zapojen, plastové za¬jišťovací páky, osazené na dolním nebo hor¬ním konektorovém krytu, brání v rozpojení konektoru v důsledku vnějšího mechanické¬ho tahu. Tyto páky jsou vyrobeny z bezhalo¬genového materiálu, jsou odolné proti mecha¬nickému opotřebení, vlhkosti a UV záření.

Dolní konektorové kryty jsou konstruová¬ny k montáži na panel a bývají zpravidla vy¬baveny těsněním. Vyrábějí se buď jako otevřené (s otevřeným dnem), nebo jako uzavře¬né s jednou nebo dvěma vývodkami. Některé typy dolních konektorových krytů jsou osaze¬ny ochranným víčkem, které chrání kontaktní díl proti vnějším vlivům, pokud je konektor rozpojen. Horní konektorové kryty jsou po¬užívány typicky jako zakončení kabelů a těs¬něním vybaveny obvykle nebývají.


V případě potřeby je možné vytvářet i ko­nektorové sestavy pro volná kabelová spojení, kdy ani jeden konektorový kryt není upevňo­ván na panel. V takových případech je jeden kabel zakončen standardním horním konek­torovým krytem a protější kabel speciálním horním krytem s těsněním a zajišťovacími pákami. Oba uvedené konektorové kryty bý­vají v takových případech obvykle vybaveny kabelovou vývodkou s ochranou proti vytr­žení kabelu.

 
Nejoblíbenější produkty
{{item.order}}.
{{item.name}}
{{item.price|currency}}
{{item.instock}} {{item.instock}}
 
{{sliderMin}},-
{{sliderMax}},-
 
zobrazení:
 
Vybranému filtru nevyhovuje žádné zboží
 
{{product.name}} {{product.name}} {{product.code}}
{{product.price | currency}}
(bez DPH)
{{product.price_vat | currency}}
(s DPH)
 
cena na vyžádání
koupit {{product.availability}}
 
 
zavolejte nám:
technická podpora
{{item.techphone}}
obchodní referent
{{item.obchphone}}
 
ke stažení
 
 
 
 
 
 
 
externí odkazy
 
 
 
datový list výrobce
 
 
 
Výrobci