Bezkartáčové stejnosměrné (EC) motory

El. motory

Bezkartáčové DC motory řady BG jsou motory napájené stejnosměrným proudem z přídavného kontroléru. Mezi hlavní části bezkartáčového DC motoru patří kovový plášť, hřídel, ložiskové štíty a kuličkové ložisko. Aktivní část motoru tvoří magnety rotoru a měděné vinutí statoru. Komutace je prováděna pomocí Hallových sond.


Pro kompletní nabídku a možnost konfigurace konkrétní sestavy pro Vaši aplikaci klikněte prosím na odkaz Dunkermotoren.cz.


Mezi volitelné části sestavy kromě motoru patří:

  • Převodovky
  • Enkodéry
  • Brzdy

Motor (s převodovkou nebo bez ní) se montuje stranou s výstupní hřídelí pomocí výstupní příruby s otvory na šrouby. Výstupní hřídel se montuje pomocí rozšiřovací podložky. Pero hřídele (např. Woodruffovo pero) musí být před upevněním ve správné pozici. Volitelné prvky mechanického přenosu lze namontovat na výstupní hřídel.


Při výběru vhodného modelu motoru věnujte prosím pozornost dostatečnému krouticímu momentu, který se mění v závislosti na použité převodovce a převodovém stupni. Všechny potřebné elektrické i mechanické parametry požadované sestavy včetně výkresu se všemi rozměry naleznete v konfigurátoru pod odkazem Dunkermotoren.cz.

 
zavolejte nám:
technická podpora
{{item.techphone}}
obchodní referent
{{item.obchphone}}
 
ke stažení
 
 
 
 
 
 
 
externí odkazy
 
 
 
datový list výrobce
 
 
 
Výrobci