Bezpečnostní relé

Bezpečnostní moduly, relé od firmy Wieland které slouží ke kontrole bezpečnostních funkcí

Součástí jednoúčelových relé je interní logika, která slouží ke kontrole příslušných bezpečnostních funkcí. Bezpečnostní relé Wieland s časovou funkcí umožňují nastavení času pro rozepnutí výstupů. Další funkce lze získat pomocí rozšiřujícího relé s redundantním interním uspořádáním. Bezpečnostní relé je tedy ideálním řešením pro nouzové vypnutí, bezpečnostní závory i dvouruční ovládání.


BEZPEČNOSTNÍ RELÉ PRO KONTROLU NULOVÝCH OTÁČEK

Kontrola klidového stavu umožní uživateli bezpečný přístup k součástem stroje nebo k zařízením, u nichž může dojít k nebezpečným pohybům. Toto relé hlídá. Zároveň kontroluje i překročení nastavených mezních hodnot pohonů. Možnosti použití bezpečnostních modulů jsou pak například pro odblokování přidržovacích částí nebo kontrola pomalu rotujících hřídelí při seřizování a údržbě. Spolehlivost našich produktů je pravidelně testována.


MODULÁRNÍ BEZPEČNOSTNÍ RELÉ

Pomocí těchto bezpečnostních subsystémů lze potřebné uživatelské funkce nastavit jednoduše „šroubovákem“. Skupinové konfigurace kromě toho umožňují, aby každá porucha nevedla ihned k vypnutí celého systému (například při seřizování). Modulové bezpečnostní relé je ekonomickým řešením sériových aplikací.


BEZPEČNÁ MANIPULACE
Díky funkci bezpečného startu, kontrola náběžné a sestupné hrany impulsu brání nechtěnému uvolnění vadných spínačů nebo chybné manipulaci.


ZKRÁCENÍ DOBY VÝPADKU
Kódované blikání indikuje typické případy poruch (poruchy synchronizace, spojení nakrátko, teplota…) a tím urychluje vyhledání závad servisním technikem.

 
Nejoblíbenější produkty
{{item.order}}.
{{item.name}}
{{item.price|currency}}
{{item.instock}} {{item.instock}}
 
{{sliderMin}},-
{{sliderMax}},-
 
zobrazení:
 
Vybranému filtru nevyhovuje žádné zboží
 
{{product.name}} {{product.name}} {{product.code}}
{{product.price | currency}}
(bez DPH)
{{product.price_vat | currency}}
(s DPH)
 
cena na vyžádání
koupit {{product.availability}}
 
 
zavolejte nám:
technická podpora
{{item.techphone}}
obchodní referent
{{item.obchphone}}
 
ke stažení
 
 
 
 
 
 
 
externí odkazy
 
 
 
datový list výrobce
 
 
 
Výrobci