Elektrické motory Dunkermotoren

El. motory

Naše společnost nabízí široký sortiment elektrických motorů od společnosti Dunkermotoren. Pro kompletní nabídku a možnost konfigurace konkrétní sestavy pro Vaši aplikaci klikněte prosím na odkaz Dunkermotoren.cz.


Modulární systém
Integrovaná elektronika
Odpovědnost
Doplňkové služby
Aplikace
Software

Kartáčové DC motory řady G/GR s permanentním magnetem jsou motory přímo napájené stejnosměrným proudem. Mezi hlavní části kartáčového DC motoru patří kovový plášť, hřídel, ložiskové štíty a kuličkové ložisko. Aktivní část motoru tvoří vinutí rotoru a vnitřní magnety. Komutace je prováděna systémem kartáčů


Bezkartáčové EC motory řady BG jsou motory napájené stejnosměrným proudem z přídavného kontroléru. Mezi hlavní části bezkartáčového DC motoru patří kovový plášť, hřídel, ložiskové štíty a kuličkové ložisko. Aktivní část motoru tvoří magnety rotoru a měděné vinutí statoru. Komutace je prováděna pomocí Hallových sond.


Asynchronní střídavé elektromotory řady KD/DR se svým krouticím momentem pohybují v rozmezí 3,6-31,5 Ncm (výkonově 5-86 W). Řada KD zahrnuje jednofázové motory, které vyžadují rozběhové kondenzátory (jsou součástí dodávky). Motory řady DR jsou třífázové. Tyto kompaktní motory robustního provedení jsou zcela bezúdržbové a disponují krytím třídy IP54. Třída izolace je E (pro motory řady KD/DR.1 hladké) a F (pro motory řady KD/DR.0 se žebrováním). Motory se vyrábějí ve dvoupólovém provedení (-2) s rychlostmi kolem 2600 ot./min. nebo ve čtyřpólovém provedení (-4) s rychlostí kolem 1200 ot./min.


Dalšími výrobky ze sortimentu společnosti Dunkermotoren jsou lineární motory řady ServoTube, žaluziové pohony řady D a řídicí jednotky pro stejnosměrné kartáčové i bezkartáčové motory.

 
zavolejte nám:
technická podpora
{{item.techphone}}
obchodní referent
{{item.obchphone}}
 
ke stažení
 
 
 
 
 
 
 
externí odkazy
 
 
 
datový list výrobce
 
 
 
Výrobci