Menu

Frekvenční měniče Unitronics

Frekvenční měniče Unitronics (VFD – Variable Frequency Drives) lze používat buď samostatně nebo jako součást komplexního balíčku All-in-One s kontroléry UniStream®, Vision™ a Samba™. Tato produktová řada od Unitronics zjednoduší Váš pracovní postup, že umožní:Mít jednotku VFD, kontrolér PLC+HMI, související součásti a technickou podporu od jediného dodavateleOvládání VFD přímo z ovládacího panelu HMI na kontroléruStejný programovací SW pro řídicí jednotku PLC+HMI i k: Nastavení a konfiguraci více VFD najednou v jednom okně Sledování a ladění VFD – pomocí nástroje UniLogic nebo Scope Trace Vzdálený přistup k VFD prostřednictvím systému UniLogicTuto produktovou řadu VFD nabízíme ve 3 variantách.

Unitronics

Společnost Unitronics se zabývá vývojem programovatelných automatů (PLC) na globálním trhu. Snadno použitelné, účinné a cenově dostupné produkty společnosti Unitronics se v automatizaci procesů, systémů a aplikací používají od roku 1989. Více než 140 distributorů nacházejících se ve více než 50 zemích celého světa poskytuje prodej produktů Unitronics s lokální marketingovou podporou.

Praxí osvědčené PLC Unitronics automatizují desítky tisíc druhů aplikací v různých odvětvích průmyslu: petrochemickém, automobilovém, potravinářském, textilním a plastikářském, odvětví energetiky a životního prostředí, vodárenství a zpracování odpadních vod - všude, kde se vyžaduje automatizace procesů. Mezi naše klienty patří: Coca-Cola, General Motors, Michelin, Tuperrware, Intel, Bayer, Colgate-Palmolive, Bosch-Rexroth, ABB, Land Instruments, Mercedes, Agfa, Tyson Foods, Pirelli, Fiat, Samsonite.

Společnost Unitronics rozšířila svoji nabídku produktů o další řadu, kterou jsou Frekvenční měniče. Přidání této nové produktové řady do výrobního programu umožní uživatelům zjednodušit pracovní postup tím a umožňuje získat jednotku frekvenčního měniče VFD, kontrolér PLC + HMI a související součásti a také technickou podporu od jediného dodavatele.