Menu

Komerční systémy

V této oblasti nabízíme střídače a baterie s vysokým výkonem pro komerční nasazení od společností Wattsonic a dále dodáváme špičkové solární UPS od lucemburské firmy BatterX s progresivním systémem řízení a dohledu LiveX a hybridní bateriová úložiště vysokých výkonů Riello HBS.

Riello

Svět bez enegie si již nedokážeme představit. Všechno pracuje a závisí na energii. Italská firma Riello, na českém trhu zastoupena firmou Schmachtl, patří mezi čtyři největší světové hráče v prodeji systémů UPS a pokrývá celou výkonovou škálu od 400VA do 1200kVA.

Nabízíme je s technologií off-line, line interactive a on-line od použití pro jednotlivá PC, přes zálohy požárních cest a středně velkých serverů až po celá data centra či velké průmyslové provozy.

Firma Riello, je také velmi šetrná k životnímu prostředí a to nejen pro to, že stále vylepšuje svojí produktovou řadu a vyvíjí nové technologie, které mají větší účinnost a tím i nižší spotřebu energie, ale také se věnuje solárním systémům a SIRIO invertory (střídače), patří k jedněm nejlepších na trhu.