Menu

Konektory a propojovací systémy Wieland

Konektorový propojovací systém gesis je novým standardem pro elektroinstalace budov. Nachází uplatnění v moderních instalacích, kde přináší až 70% zkrácení doby instalace, maximálně zjednodušuje a zefektivňuje budoucí údržbu a rekonstrukce objektů. Moderně pojatý systém umožňuje vytváření páteřních systémů s využitím plochých kabelů a odbočných konektorů. Ideální pro rychlou výstavbu zásuvkových a světelných obvodů v budovách. Součástí systému jsou i rozbočovací boxy, zásuvkové boxy a v neposlední řadě i aktory systému EIB přímo přizpůsobené pro použití konektorů.

Wieland electric

Jsme výhradním distributorem komponentů Wieland pro Českou republiku

Společnost Wieland Holding se sídlem v Bamberku zahrnuje samostatné dceřiné společnosti Wieland Electric. Díky průkopnickým inovativním postupům se společnost Wieland Electric stala jedním z předních dodavatelů elektrické spojovací techniky. Společnost založená roku 1910 v Bamberku je dnes největší dceřinou společností skupiny Wieland Holding.

Po celém světě působí v rámci skupiny Wieland více než 2 000 zaměstnanců. Se svými 15 pobočkami, dceřinými společnostmi a rovněž distribučními partnery v 70 zemích, je Wieland Holding zastoupen téměř na všech důležitých klíčových trzích světa. Vždy se hrdě hlásí k sídlu v Německu, kde se stále vyrábí převážná část produktů. Bezpečné elektrické spoje jsou jádrem naší produktové nabídky už od založení naší společnosti, a proto dbáme na pevné lidské vztahy stejně tak, jako na kvalitu konektorů a svorek Wieland.