Menu

Rezidenční systémy

Pro rezidenční sektor nabízíme modulární třífázové systémy s volitelnou kapacitou 6.9 až 56 kWh a výkonem 6 až 20 kW.

Vybírat můžete ze značek Wattsonic a BatterX. Kvalita je pro nás na prvním místě, proto pracujeme s bateriovými články LiFePO4 a spolehlivými hybridními měniči. Garantujeme až 10 000 cyklů při 90 % DoD, nebo 10letou záruku. Naše řešení jsou velmi jednoduchá na instalaci, veškerý potřebný materiál je součástí dodávky. Novým zákazníkům nabízíme první oživení systému zdarma.

Hledáte spolehlivého realizátora systému Wattsonic? Sdělte nám své požadavky a my vám doporučíme toho nejvhodnějšího

Wattsonic

Wattsonic Battery poskytuje inteligentní řešení rezidenčních i komerčních solárních úložišť od roku 2011. Firma má tým zkušených inženýrů, kteří se zaměřují na vlastní výzkum, vývoj a následnou výrobu. V současné době vlastní zhruba 100 patentů. Během více než dvou desetiletí praxe se jim podařilo vytvořit LiFePO4 bateriový článek, který má nadstandardní vlastnosti: při 90 % DoD vydrží až 10 000 cyklů.

BatterX

BatterX je dceřinou firmou Vision UPS Systems. Ta byla založena v roce 2003 v Lucembursku, aktuálně sídlí kromě Lucemburska také ve Francii. Jedná se o celosvětově uznávanou společnost s partnery ve více než 40 zemích po celém světě.