Menu

Robotika

Společnost Universal Robots je průkopníkem ve výrobě kobotů – kolaborativních robotů schopných té nejjemnější spolupráce s lidmi. Právě automatizace pomocí kobotů je jedním z nejlepších způsobů, jak nakopnout svoje podnikání zas o něco víc. Koboty od Universal Robots jsou navrženy pro jemnou spolupráci s lidmi. Jako takové jsou vybaveny celou řadou vlastností, díky čemuž se spolupráci s nimi nic nevyrovná. Uplatnění najdou v celé řadě aplikací napříč průmyslovým spektrem. Tradiční roboty vykonávající jednu a tu samou činnost stále dokola... tento těžkopádný přístup je už dávno za námi! Koboty od Universal Robots jsou lehké, dají se snadno přemístit a zapojit do zcela jiné části výrobního procesu. Jsou proto vítanou posilou zejména v menších a středních provozech.

Universal Robots

Od roku 2005 se společnost Universal Robots snaží změnit životy svým zákazníků způsobem, který je pro ně nejdůležitější.

Universal Robots nejenže automatizuje, ale mění způsob, jakým lidé pracují a žijí po celém světě tím, že přivádí do praxe jejich nápady a sny – ať už to pomůže neziskovým organizacím zlepšovat pracovní podmínky lidí v nejchudších zemích, nebo umožní firmám ulehčit svým zaměstnancům od opakujících se úkolů.

Moderní pokročilé nástroje a naše snadno použitelná robotická ramena, používají společnosti a organizace všech velikostí, aby pomohly reagovat na volatilitu trhu. Řešení automatizace s koboty Universal Robots poskytuje flexibilitu a finanční návratnost, kterou výrobci potřebují pro to, aby mohli soupeřit a být úspěšní na každém světovém trhu.

Všude, kde najdete lidi a jejich sny pro dosažení růstu, najdete také Universal Robots.

Nordbo Robotics

Nordbo Robotics je společnost zabývající se umělou inteligencí a robotikou. Zpracování povrchu a kontrola kvality jsou intuitivní a přístupné prostřednictvím jejich softwarových platforem pro roboty. Zjednodušuje programování a automatizaci složitých úkolů díky trasovacímu peru a joysticku kopírujícímu pohyb s přesností menší než 1mm. To vše bez předchozích zkušeností s programováním.