Online UPS záložní zdroje

Online

Záložní zdroje společnosti AROS pokrývají celou výkonovou škálu od 350VA do 800kVA a nabízíme je s technologií line interactive a on-line.


UPS-ky řady Flexus (10-120kVA) a MPS-HP (100-400kVA) využívají moderní technologii IGBT tranzistorů, která má výborné parametry s vysokou účinností a optimálním využitím při spolupráci s dieselagregátem. UPS-ky řady Flexus jsou vhodné pro zálohování různých typů zátěží a využívají možnosti provozu až čtyřech různých režimů.


Společnost Aros patří mezi nejvýznamější dodavatele statických UPS a střídačů ve střední Evropě. Divize záložních zdrojů navrhuje a realizuje dodávky variantní architektury záložního napájení.


Pro zajištění zálohování datacenter a energocenter dodáváme paralelně řazené UPS-ky nebo zálohování pomocí kombinace UPS-ky a dieselagregátu zn. Hitzinger (nebo standardní náhradu).


Pro speciální aplikace navrhujeme alternativní řešení zálohování pomocí dynamických UPS HITZINGER standardně od výkonu 100kVA-2,5MVA a dále pro letiště frekvenční měniče 50/400Hz do výkonu 1600kVA. 
Nejoblíbenější produkty
{{item.order}}.
{{item.name}}
{{item.price|currency}}
{{item.instock}} {{item.instock}}
 
{{sliderMin}},-
{{sliderMax}},-
 
zobrazení:
 
Vybranému filtru nevyhovuje žádné zboží
 
{{product.name}} {{product.name}} {{product.code}}
{{product.price | currency}}
(bez DPH)
{{product.price_vat | currency}}
(s DPH)
 
cena na vyžádání
koupit {{product.availability}}
 
 
zavolejte nám:
technická podpora
{{item.techphone}}
obchodní referent
{{item.obchphone}}
 
ke stažení
 
 
 
 
 
 
 
externí odkazy
 
 
 
datový list výrobce
 
 
 
Výrobci