Výsuvné sloupky s elektrickými zásuvkami

Výsuvné sloupky

V naší nabídce se nachází pestrá paleta sloupků pro instalace přípojných míst. Podlahové sloupky Simon Connect s výškou do 3m a v neposlední řadě i nábytkové sloupky firem Simon Connect a AH Meyer.


Hliníkové sloupky Standard
Pod tímto názvem se skrývají hliníkové sloupky s možností osazení standardními zásuvkami s roztečí upevnění 60 mm nebo přístroji Simon Connect vyjma provedení 45 x 45 mm. Jsme schopni Vám nabídnout robustní kulaté sloupky od firmy GGK, jejichž výška může být až 6m, jednostranné a oboustranné sloupky Simon s délkou od 0,3 m až po 3 m. Samozřejmostí je nabídka různých barevných provedení. Do této kategorie jsme také zařadili minisloupky Simon s výškou 150 mm a modulární systém minisloupků nebo spíše krabic TOR od společnosti IBOCO, které jsou určeny k osazení přístroji Vimar.


Sloupky pro moduly 45 mm
Odolné a designově velice zdařilé hliníkové sloupky určené pro instanci přístrojů 45 x 45 mm společnosti Simon Connect. Jsou dostupné v délkách od cca 210 mm po 3m s různým počtem komor, od jedné komory až po speciální sloupky s možností instalace přístrojů do čtyř komor. V naší nabídce naleznete i robustní provedení sloupku z hliníku a oceli tzv. „antivandal provedení“ pro umístění v exponovaných místech se zvýšeným nebezpečím poškození. Tyto sloupky jsou dodávány barvě hliníku.

 
Nejoblíbenější produkty
{{item.order}}.
{{item.name}}
{{item.price|currency}}
{{item.instock}} {{item.instock}}
 
{{sliderMin}},-
{{sliderMax}},-
 
zobrazení:
 
Vybranému filtru nevyhovuje žádné zboží
 
{{product.name}} {{product.name}} {{product.code}}
{{product.price | currency}}
(bez DPH)
{{product.price_vat | currency}}
(s DPH)
 
cena na vyžádání
koupit {{product.availability}}
 
 
zavolejte nám:
technická podpora
{{item.techphone}}
obchodní referent
{{item.obchphone}}
 
ke stažení
 
 
 
 
 
 
 
externí odkazy
 
 
 
datový list výrobce
 
 
 
Výrobci