UPS a záložní napájecí zdroje

UPS

Svět bez energie si již nedokážeme představit. Italská firma Riello, na českém trhu zastoupena firmou Schmachtl, patří mezi čtyři největší světové hráče v prodeji systémů UPS a pokrývá celou výkonovou škálu od 400 VA do 1200 kVA. Nabízíme je s technologií off-line, line interactive a on-line od použití pro jednotlivá PC, přes zálohy požárních cest a středně velkých serverů až po celá data centra či velké průmyslové provozy.


Firma Riello je také velmi šetrná k životnímu prostředí., Neustále vylepšuje svojí produktovou řadu a vyvíjí nové technologie, které mají větší účinnost a tím i nižší spotřebu energie. Také se věnují solárním systémům a SIRIO invertory (střídače), patří k nejlepším na trhu.Divize záložních zdrojů navrhuje a realizuje dodávky záložního napájení. Pro zajištění zálohování data center a energetických center dodáváme modulární či paralelně řazené UPS záložní zdroje. Umíme také zálohování pomocí kombinace UPS a dieselagregátu zn. Hitzinger (nebo standardní náhradu).

Pro speciální aplikace navrhujeme alternativní řešení zálohování. Pomocí dynamických UPS HITZINGER od výkonu 100 kVA až do 2,5 MVA, a dále frekvenční měniče pro letiště 50/400 Hz do výkonu 1600 kVA.

 
Nejoblíbenější produkty
{{item.order}}.
{{item.name}}
{{item.price|currency}}
{{item.instock}} {{item.instock}}
 
{{sliderMin}},-
{{sliderMax}},-
 
zobrazení:
 
Vybranému filtru nevyhovuje žádné zboží
 
{{product.name}} {{product.name}} {{product.code}}
{{product.price | currency}}
(bez DPH)
{{product.price_vat | currency}}
(s DPH)
 
cena na vyžádání
koupit {{product.availability}}
 
 
zavolejte nám:
technická podpora
{{item.techphone}}
obchodní referent
{{item.obchphone}}
 
ke stažení
 
 
 
 
 
 
 
externí odkazy
 
 
 
datový list výrobce
 
 
 
Výrobci