Čerpadla Membránová

Čerpadla Membránová

Vzduchmembránová čerpadla DEPA firmy CRANE a membránová čerpadla firmy KNF Flodos jsou určena k čerpání a dávkování chemikálií, potravin, viskózních a abrazívních médií. Nabízíme dva typy membránových čerpadel :


  • Vzduchomembránová čerpadla DEPA, poháněná stlačeným vzduchem průtok: do 45 m3/h Výtlačný tlak: do 7 barů, s multiplikátorem (boosterem ) do 21 barů

Pokud provozovatel klade důraz na dlouhodobou životnost pracovní membrány a rozváděcího ventilu, nabízí vzduchomembránová čerpadla DEPA řešení. - Kompaktní membránu PTFE, která má celistvý povrch , neboť píst je integrální součástí membrány ( není třeba těsnících O-kroužků ), se speciálním tvarem a povrchem zaručujícím snížené mechanické namáhání materiálu.

- Rozváděcí ventil typu M ( novinka 2011 ), který je velmi těsný, má vysokou životnost ( min. 50 miliónů cyklů ), je spolehlivý a lze jej lehce namontovat a demontovat. Cena je stejná jako u uvnitř v membránovém čerpadlu zamontovaných ventilů, při jejichž výměně je třeba rozmontovat membránové čerpadlo. Snížená spotřeba hnacího vzduchu u tohoto ventilu je v souladu s trendem snižování energetické náročnosti strojů.


  • poháněná elektromotorem AC nebo DC, firmy KNF Flodos průtok: od 0,03 ml/min do 6 l/min Výtlačnýtlak: do 6 barů

Membránová čerpadla možná dodávat s osvědčením ATEX. Membránová čerpadla lze provozovat jako dávkovací v kombinaci s ruční nebo elektronickou regulací.

 
zavolejte nám:
technická podpora
{{item.techphone}}
obchodní referent
{{item.obchphone}}
 
ke stažení
 
 
 
 
 
 
 
externí odkazy
 
 
 
datový list výrobce
 
 
 
Výrobci