Menu

Novinky a články

Vítejte v sekci článků a novinek. Zde najdete nejnovější informace o našich produktech, službách a celkových trendech v oboru.

Automatizace

Prevence restartu pro lisovací zařízení

Norma ISO 16092-1* v odstavci 5.3.2.14 uvádí, že "Pokud osoby mohou zůstat v nebezpečné zóně (zónách), aniž by byly viditelné provozovateli, musí být k dispozici prostředek, který zabrání opětovnému spuštění, např. zařízení pro snímání přítomnosti uvnitř zařízení.

Fotovoltaika

Úspěšné dokončení testů Wattsonic v EGD!

Jsme rádi, že Vám můžeme oznámit tuto skvělou zprávu. Seznam doporučených střídačů a komponentů pro fotovoltaické elektrárny, připojované do sítě EG.D, a.s. se právě rozšířil o střídače Wattsonic.

Fotovoltaika

O bateriích a BMS III

V poslední části se ještě krátce podíváme na komerční baterie. Komerční baterie jsou konstruovány s ohledem na dlouhodobé poskytování vysokých výkonů.

Fotovoltaika

O bateriích a BMS II

Jak jsme slíbili v první části našeho povídání o bateriích, budeme se v dnešním pokračování zabývat konkrétněji vysokonapěťovými bateriemi Wattsonic a BMS Wattsonic.

Automatizace

Strojírenská inspirace

Rádi bychom vás informovali ohledně naší účasti na nadcházející třídenní akci Strojírenská inspirace, které se budeme účastnit jako partner v části Veletrh Automatizace.

Fotovoltaika

O bateriích a BMS

Baterie, resp. akumulátorové úložiště, je důležitou součástí solárního systému a zásadním způsobem ovlivňuje chování, činnost a návratnost vaší investice do systému. Pojďme se tedy podívat na některé důležité vlastnosti akumulátorů.

Fotovoltaika

Hybridní bateriové úložiště Riello HBS II. část

HBS je skutečnou energetickou bránou mezi sítí, bateriovým systémem a prioritním zařízením, umožňuje to nejlepší využití energie z různých zdrojů. Poskytuje gridové služby, bateriové úložiště a je prvním zařízením umožňujícím vytvořit inteligentní síť.

Fotovoltaika

Hybridní bateriové úložiště Riello HBS - I. část

V dnešní novince si představíme hybridní bateriové úložiště HBS od společnosti Riello. Toto zařízení jsme sice již prezentovali dříve, ale až současná legislativa a situace na trhu umožňuje využít naplno potenciál bateriových hybridních úložišť (HBS).

Automatizace

Ohlédnutí za konferencí ROBOTY 2024

Ve dnech 23. a 24. ledna v centru Brna konala největší konference o průmyslové robotice v ČR, která se zaměřovala na novinky a rozvoj v oblasti robotiky, přidružené automatizace a bezpečnosti.

Automatizace

Nový robot UR30 je zde!

Nejnovější robot od Universal Robots – UR30 – je připraven vypořádat se i s těmi nejnáročnějšími výrobními požadavky, od zvedání těžkých břemen po šroubování s vysokým kroutícím momentem.

Pohony

Přístupové systémy

Dnes bychom Vám rádi představili několik úspěšných aplikací z oblasti kontroly přístupu, která se může uplatnit v technologii budov nebo přístupů do veřejné dopravy.

Fotovoltaika

Wattsonic - Shadow Scan

S novou verzí firmware je v nastavení střídačů Wattsonic gen.3 dostupná funkce Shadow Scan. Pojďme se podívat co nám tato funkce přináší, jak funguje a s čím nám může pomoci.

Automatizace

ROBOTY2024

Chtěli bychom vám srdečně poděkovat za účast na této akci, které jsme mohli být partnerem.

Automatizace

Spin Robotics SD35

Řešení vše v jednom. Zašroubujte 6 šroubů za méně než minutu a to i v těsných a špatně dostupných místech.

Automatizace

ROBOTY2024

Rádi bychom vás informovali ohledně naší účasti na nadcházející konferenci ROBOTY 2024.

Automatizace

Promoakce UR30

Získejte slevu 3 000 € a 2x základní školení. Předobjednejte si UR30 a získejte školení, které potřebujete k úspěchu.

Kabelový naviják XREEL 310

Kabelový naviják XREEL310 renomovaného rakouského výrobce PCE je naviják s centrálním, vnitřním uzamykacím mechanismem a chráněným spojovacím prostorem.

Fotovoltaika

Exnaton

Představujeme zcela novou platformu pro účtování místní, nezávisle vyrobené energie.

Fotovoltaika

Exnaton

Dynamické ceny - budoucnost tvorby cen elektřiny. Jak dynamické ceny elektřiny přispívají k energetickému přechodu.