Elektrické AC a DC motory

Elektromagnety

Elektrické motory Bühler Motor

Naše společnost nabízí široký sortiment elektrických motorů od společnosti Bühler Motor.


Pro kompletní nabídku a možnost konfigurace konkrétní sestavy pro Vaši aplikaci klikněte prosím na odkaz Výběr motoru.


Kartáčové DC motory s permanentním magnetem jsou motory přímo napájené stejnosměrným proudem. Mezi hlavní části kartáčového DC motoru patří kovový plášť, hřídel, ložiskové štíty a kuličkové ložisko. Aktivní část motoru tvoří vinutí rotoru a vnitřní magnety. Komutace je prováděna systémem kartáčů


Bezkartáčové DC motory (BLDC nebo EC motory) jsou motory napájené stejnosměrným proudem z přídavného kontroléru. Mezi hlavní části bezkartáčového DC motoru patří kovový plášť, hřídel, ložiskové štíty a kuličkové ložisko. Aktivní část motoru tvoří magnety rotoru a měděné vinutí statoru. Komutace je prováděna pomocí Hallových sond.


Převodové motory jsou kartáčové motory z nabídky společnosti Bühler, které jsou již osazeny převodovkou. Tato převodovka může být buď planetová, nebo úhlová, ale jsou k dispozici i motory s čelní převodovkou, kdy hřídel není souosá s motorem nebo pro malé motory je i kompaktní provedení, kdy jsou převodovka a motor umístěny vedle sebe v pouzdře.


Řada bMotion nabízí možnost sestavení sestavy z DC/EC motoru, planetové/šnekové převodovky a eventuálně enkodéru a brzdy ze sortimentu jednotlivých komponentů.


Převážná většina DC motorů, EC motorů a převodových motorů je zařazena do skladového programu, takže je k dispozici ve velmi krátkém časovém termínu. Pro řadu bMotion je třeba termín dodávky každé takové sestavy ověřit zvlášť.


Pro další informace o elektrických motorech pokračujte prosím na odkaz Elektrické motory

Elektrické motory SAIA

Naše společnost nabízí široký sortiment motorů od společnosti Johnson Electric (SAIA). Nabízíme rotační a lineární krokové motory, synchronní AC motory, průmyslové převodové DC motory a samostatné převodovky se širokou škálou převodových poměrů.


Pro další informace o elektrických motorech pokračujte prosím na odkaz Elektrické motory SAIA.

Nevýbušné motory

Naše společnost nabízí široký sortiment elektromotorů určených do prostředí s nebezpečím výbuchu od italské společnosti CEMP. Nabízíme motory do prostředí s možnosti výskytu výbušných plynů i prachu. Tyto motory se pohybují v rozmezí výkonů od 0,05kW do 200kW a jsou určeny pro široký okruh uživatelů od chemického přes farmaceutický až po těžařský průmysl.
Pro další informace o elektrických motorech pokračujte prosím na odkaz Nevýbušné motory.

Servopohony Unitronics

Řešení Motion Control od Unitronics zahrnuje všechny prvky potřebné pro přesné řízení pohybu: PLC, HMI panel, VFD, I/O, spolu s širokou podporou komunikace, včetně průmyslu 4.0, a nyní i se servokontroléry a motory. Všechny produkty jsou programovány ve stejném, snadno použitelném softwarovém prostředí. Pro další informace o servopohonech pokračujte prosím na odkaz Servopohony Unitronics.

Frekvenční měniče

Frekvenční měniče od Unitronics (VFD – Variable Frequency Drives) lze používat jako samostatný produkt nebo jako součást komplexního balíčku All-in-One s kontroléry PLC+HMI: UniStream®, Vision™ a Samba™. Pro další informace o frekvenčních měničích pokračujte prosím na odkaz Frekvenční měniče Unitronics.


 
zavolejte nám:
technická podpora
{{item.techphone}}
obchodní referent
{{item.obchphone}}
 
ke stažení
 
 
 
 
 
 
 
externí odkazy
 
 
 
datový list výrobce
 
 
 
Výrobci