Elektrické AC a DC motory

Elektromagnety

Elektrické motory Dunker

Naše společnost nabízí široký sortiment elektromotorů od německé společnosti Dunkermotoren. Nabízíme DC motory na stejnosměrný proud jak kartáčové (řada G/GR) tak bezkartáčové (řada BG). Od společnosti Dunkermotoren dále nabízíme AC motory na střídavý proud jak jednofázové včetně rozběhových kondenzátorů (řada KD) tak třífázové (řada DR). Motory se svým krouticím momentem pohybují v rozmezí 0,45-31,5 Ncm (výkonově v rozmezí 2,5-86 W). Další sortiment, který od společnosti Dunkermotoren nabízíme, tvoří lineární motory, žaluziové pohony a řídicí jednotky k motorům. K elektrickým motorům nabízíme také široký sortiment planetových a šnekových převodovek se širokou škálou převodových poměrů.

Pro další informace o elektrických motorech pokračujte prosím na odkaz Elektrické motory Dunker.

Elektrické motory SAIA

Naše společnost nabízí široký sortiment motorů od společnosti Johnson Electric (SAIA). Nabízíme rotační a lineární krokové motory, synchronní AC motory, průmyslové převodové DC motory a samostatné převodovky se širokou škálou převodových poměrů.


Pro další informace o elektrických motorech pokračujte prosím na odkaz Elektrické motory SAIA.

Nevýbušné motory

Naše společnost nabízí široký sortiment elektromotorů určených do prostředí s nebezpečím výbuchu od italské společnosti CEMP. Nabízíme motory do prostředí s možnosti výskytu výbušných plynů i prachu. Tyto motory se pohybují v rozmezí výkonů od 0,05kW do 200kW a jsou určeny pro široký okruh uživatelů od chemického přes farmaceutický až po těžařský průmysl.
Pro další informace o elektrických motorech pokračujte prosím na odkaz Nevýbušné motory.

Servopohony Unitronics

Řešení Motion Control od Unitronics zahrnuje všechny prvky potřebné pro přesné řízení pohybu: PLC, HMI panel, VFD, I/O, spolu s širokou podporou komunikace, včetně průmyslu 4.0, a nyní i se servokontroléry a motory. Všechny produkty jsou programovány ve stejném, snadno použitelném softwarovém prostředí. Pro další informace o servopohonech pokračujte prosím na odkaz Servopohony Unitronics.

Frekvenční měniče

Frekvenční měniče od Unitronics (VFD – Variable Frequency Drives) lze používat jako samostatný produkt nebo jako součást komplexního balíčku All-in-One s kontroléry PLC+HMI: UniStream®, Vision™ a Samba™. Pro další informace o frekvenčních měničích pokračujte prosím na odkaz Frekvenční měniče Unitronics.


 
zavolejte nám:
technická podpora
{{item.techphone}}
obchodní referent
{{item.obchphone}}
 
ke stažení
 
 
 
 
 
 
 
externí odkazy
 
 
 
datový list výrobce
 
 
 
Výrobci