Elektrické stejnosměrné motory Bühler

Nevýbušné motory

Naše společnost nabízí široký sortiment elektrických motorů od společnosti Bühler Motor.


Pro kompletní nabídku a možnost konfigurace konkrétní sestavy pro Vaši aplikaci klikněte prosím na odkaz Výběr motoru.


Kartáčové DC motory s permanentním magnetem jsou motory přímo napájené stejnosměrným proudem. Mezi hlavní části kartáčového DC motoru patří kovový plášť, hřídel, ložiskové štíty a kuličkové ložisko. Aktivní část motoru tvoří vinutí rotoru a vnitřní magnety. Komutace je prováděna systémem kartáčů


Bezkartáčové DC motory (BLDC nebo EC motory) jsou motory napájené stejnosměrným proudem z přídavného kontroléru. Mezi hlavní části bezkartáčového DC stejnosměrného pohonu Bühler patří kovový plášť, hřídel, ložiskové štíty a kuličkové ložisko. Aktivní část motoru tvoří magnety rotoru a měděné vinutí statoru. Komutace je prováděna pomocí Hallových sond.


Převodové motory jsou kartáčové elektrické motory Bühler z nabídky společnosti Bühler, které jsou již osazeny převodovkou. Tato převodovka může být buď planetová, nebo úhlová, ale jsou k dispozici i motory s čelní převodovkou, kdy hřídel není souosá s motorem nebo pro malé motory je i kompaktní provedení, kdy jsou převodovka a motor umístěny vedle sebe v pouzdře.


Řada bMotion nabízí možnost sestavení sestavy z DC/EC motoru, planetové/šnekové převodovky a eventuálně enkodéru a brzdy ze sortimentu jednotlivých komponentů.


Převážná většina DC motorů, EC motorů a převodových motorů je zařazena do skladového programu, takže je k dispozici ve velmi krátkém časovém termínu. Pro řadu bMotion je třeba termín dodávky každé takové sestavy ověřit zvlášť.


 
zavolejte nám:
technická podpora
{{item.techphone}}
obchodní referent
{{item.obchphone}}
 
ke stažení
 
 
 
 
 
 
 
externí odkazy
 
 
 
datový list výrobce
 
 
 
Výrobci