Kabelové organizéry pro kanceláře

Kabelové organizéry

Proč je bezpečnost důležitá?

BEZPEČNOST VÝROBY
Kvalifikace bezpečnosti: celková efektivita zařízení (CEZ) je mezinárodně použitelná charakteristika. Zahrnuje neplánovaná přerušení výroby a vyjadřuje tak hodnoty vytvořené zařízením. CEZ je součin tří faktorů: dostupnosti, výkonu a kvality.


BEZPEČNOST STROJŮ
Stroj je základem výroby. Vyžaduje naši zvláštní ochranu. Zásadou je zjistit potenciální slabiny stroje a vhodnými opatřeními zabránit škodám v důsledku výpadků. Rozhodující jsou při tom ustanovení normy IEC 61508.


BEZPEČNOST OSOB
Lidský život je vždy na prvním místě! Ochrana pracovníků je morální a právní povinnost bez jakýchkoliv výjimek. Správnými opatřeními je možno nebezpečí na pracovišti minimalizovat. Bezpečné prostředí je základem pro motivaci zaměstnanců.


Použití průmyslové bezpečnostní techniky vyžaduje odpovědnost, zkušenosti a odborné znalosti. Proto firma Schmachtl ve spolupráci se subdodavateli nabízí kompletní bezpečnostní servis strojů a zařízení. Naše nabídka produktů a služeb zahrnuje fáze plánování, uvedení do provozu, řízení bezpečnosti v běžném provozu, údržbu a výměnu náhradních dílů. Podle požadavků zákazníků lze servisní služby využívat jednotlivě nebo v kombinaci

 
Nejoblíbenější produkty
{{item.order}}.
{{item.name}}
{{item.price|currency}}
{{item.instock}} {{item.instock}}
 
{{sliderMin}},-
{{sliderMax}},-
 
zobrazení:
 
Vybranému filtru nevyhovuje žádné zboží
 
{{product.name}} {{product.name}} {{product.code}}
{{product.price | currency}}
(bez DPH)
{{product.price_vat | currency}}
(s DPH)
 
cena na vyžádání
koupit {{product.availability}}
 
 
zavolejte nám:
technická podpora
{{item.techphone}}
obchodní referent
{{item.obchphone}}
 
ke stažení
 
 
 
 
 
 
 
externí odkazy
 
 
 
datový list výrobce
 
 
 
Výrobci