Menu

Elektrické motory J.E./SAIA

Rotační krokové motory nabízejí okamžitý pohyb nebo hladké nastavování polohy. Mají vysoký koeficient MTBF (Mean Time Between Failures=Střední doba mezi poruchami) a dlouhou životnost, >1 milion cyklů a jsou ideální pro otevřené nebo uzavřené provozní smyčky. Lineární krokové motory jsou průmyslovým standardem pro integraci přesných plynových a vodních ventilů. Se zdvihem až 150 mm a sílou až 80 N a patří mezi špičku ve vývoji technologií krokových motorů přesností a precizností lineárního pohybu. Průmyslové převodové DC motory kombinují širokou škálu stejnosměrných motorů J.E. a převodovek s širokým rozsahem převodů. Umožňují používat tyto subsystémy bez dalších investic do nástrojů nebo času na vývoj a validaci v široké škále aplikací. Další výrobky ze sortimentu společnosti J.E. (SAIA) jsou převodovky s převody od 41/6 až do 6.048.000.

Lineární krokové motoryPřevodovky SAIAPrůmyslové převodové DC motoryRotační krokové motory

Lineární krokové motory

Lineární krokové motory SAIA jsou dostupné v široké škále velikostí, výstupní síly a krouticího momentu dle potřeb zákazníka. Většina z nich je k dispozici v unipolární nebo bipolární konfiguraci vinutí cívky. Krokové motory značky SAIA jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky pro specifické aplikace vyžadující přesné řízení polohy, jako jsou ventily, HVAC, lékařské vybavení, dávkování tekutin a automatizace. Společnost SAIA nabízí zakázkový vývoj pro vytváření pohybových systémů využívajících jejich přesné krokové motory a řídicí elektroniku. Spolupracují přitom s výrobci ventilů a systémů. Řada lineárních krokových motorů SAIA nabízí vylepšené konstrukční prvky a zvýšený výkon. Jsou k dostání ve 3 velikostech se zdvihem až 150mm a sílou až 80N a patří mezi špičku ve vývoji technologií krokových motorů svojí přesností a precizností lineárního pohybu. Lineární krokové motory z této řady mohou být na zakázku navrženy tak, aby splňovaly požadavky na integraci do systému zákazníka. Lineární krokové motory SAIA jsou průmyslovým standardem pro integraci přesných plynových a vodních ventilů. Produktový list poskytuje podrobné údaje o účinnosti těchto motorů. Pohony jsou určeny pro projekty, proto nás prosím kontaktujte pro zjištění jejich dostupnosti dle vašich požadavků.

   Lineární krokové motory0

   Převodovky SAIA

   Společnost Johnson Electric vyrábí převodovky pod značkou SAIA. Tyto převodovky jsou na zakázku navrženy tak, aby splnily celou řadu požadavků na krouticí moment a konkrétní aplikací. Jsou k dispozici převodové poměry od 41/6 až do 6.048.000. Jejich design je osvědčený a spolehlivý a lze je použít v mnoha různých aplikacích. Řada převodovek Johnson Electric kombinuje produkty značek Johnson Electric a SAIA. Točivý moment až 2000cNm je k dispozici v této široké škále sestav a převodových poměrů umožňující zákazníkům používat tyto subsystémy bez dalších investic do nástrojů nebo času na vývoj a validaci v široké škále aplikací. Převodovky Johnson Electric jsou na zakázku navrženy tak, aby splňovaly požadavky na krouticí moment a integraci do aplikací každého zákazníka. Produktový list poskytuje podrobné údaje o účinnosti těchto motorů. Pohony jsou určeny pro projekty, proto nás prosím kontaktujte pro zjištění jejich dostupnosti dle vašich požadavků.

     Převodovky SAIA0

     Průmyslové převodové DC motory

     Společnost Johnson Electric poskytuje možnost návrhu zákaznických řešení převodovek využívajících motory Johnson Electric a SAIA a je tak možno splnit specifické požadavky zákazníků na jejich výkon. Přední OEM a Tier-1 dodavatelé v Evropě, Americe a Asii si vybrali společnost Johnson Electric jako svého partnera pro vývoj na zakázku upravených motorů. Převodové DC motory kombinují širokou škálu stejnosměrných motorů Johnson Electric a převodovek s širokým rozsahem volby převodových stupňů od značek SAIA a Johnson Motor. Točivý moment až 600cNm je k dispozici v této široké škále sestav a převodových poměrů umožňující zákazníkům používat tyto subsystémy bez dalších investic do nástrojů nebo času na vývoj a validaci v široké škále aplikací. Převodové DC motory Johnson Electric jsou na zakázku navrženy tak, aby splňovaly požadavky na krouticí moment a integraci do aplikací každého zákazníka. Produktový list poskytuje podrobné údaje o účinnosti těchto motorů. Pohony jsou určeny pro projekty, proto nás prosím kontaktujte pro zjištění jejich dostupnosti dle vašich požadavků.

       Průmyslové převodové DC motory0

       Rotační krokové motory

       Rotační krokové motory SAIA jsou dostupné v široké škále velikostí, výstupní síly a krouticího momentu dle potřeb zákazníka. Většina z nich je k dispozici v unipolární nebo bipolární konfiguraci vinutí cívky. Tyto motory jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky pro specifické aplikace vyžadující přesné řízení polohy, jako jsou ventily, HVAC, lékařské vybavení, dávkování tekutin a automatizace. Společnost Johnson Electric nabízí zakázkový vývoj pro vytváření pohybových systémů využívajících jejich přesné krokové motory a řídicí elektroniku. Spolupracují přitom s výrobci ventilů a systémů. Nabízejí buď okamžitý pohyb, nebo hladké nastavování polohy. Mají vysoký koeficient MTBF (Mean Time Between Failures=Střední doba mezi poruchami) a dlouhou životnost, přesahující 1 milion cyklů a jsou ideální pro otevřené nebo uzavřené provozní smyčky. Uživatelé mohou využít jejich snadné ovládání pohonů pomocí jednoduché elektroniky a přesnost polohy odvozená z úhlu kroku 7,5°-15°. Tato řada krokových motorů mohou být na zakázku navržena tak, aby splňovala požadavky na integraci do systému zákazníka. Produktový list poskytuje podrobné údaje o účinnosti těchto motorů. Pohony jsou určeny pro projekty, proto nás prosím kontaktujte pro zjištění jejich dostupnosti dle vašich požadavků.

         Rotační krokové motory0