Menu

Frekvenční měniče Unitronics

Frekvenční měniče Unitronics (VFD – Variable Frequency Drives) lze používat buď samostatně nebo jako součást komplexního balíčku All-in-One s kontroléry UniStream®, Vision™ a Samba™. Tato produktová řada od Unitronics zjednoduší Váš pracovní postup, že umožní:Mít jednotku VFD, kontrolér PLC+HMI, související součásti a technickou podporu od jediného dodavateleOvládání VFD přímo z ovládacího panelu HMI na kontroléruStejný programovací SW pro řídicí jednotku PLC+HMI i k: Nastavení a konfiguraci více VFD najednou v jednom okně Sledování a ladění VFD – pomocí nástroje UniLogic nebo Scope Trace Vzdálený přistup k VFD prostřednictvím systému UniLogicTuto produktovou řadu VFD nabízíme ve 3 variantách.

FM jednofázové

Jednofázové frekvenční měniče od Unitronics (VFD – Variable Frequency Drives) jsou vybaveny funkcí bezpečného vypnutí STO (Safe Torque Off) a mají bezpečnostní třídu PLd SIL2 CAT.3. Jsou certifikovány TÜV SUD certifikátem. Vyrábějí se v rozsahu výkonů od 0,4 kW do 2,2 kW, vstupní napětí 200-240VAC. Tyto frekvenční měniče lze montovat na stěnu nebo na lištu. Lze je používat jako samostatný produkt nebo jako součást komplexního balíčku All-in-One s kontroléry PLC+HMI: UniStream®, Vision™ a Samba™.

FM jednofázové0

FM třífázové

Třífázové frekvenční měniče od Unitronics (VFD – Variable Frequency Drives) jsou vybaveny funkcí bezpečného vypnutí STO (Safe Torque Off) a mají bezpečnostní třídu PLd SIL2 CAT.3. Jsou certifikovány TÜV SUD certifikátem. Vyrábějí se v rozsahu výkonů od 0,75 kW do 2,2 kW pro vstupní napětí 380-440VAC nebo v rozsahu výkonů od 4 kW do 110 kW pro vstupní napětí 380-440VAC. Lze je montovat na stěnu nebo na desku. Lze je používat jako samostatný produkt nebo jako součást komplexního balíčku All-in-One s kontroléry PLC+HMI: UniStream®, Vision™ a Samba™.

FM třífázové0

FM třífázové s certifikací UL

Tyto frekvenční měniče od Unitronics (VFD – Variable Frequency Drives) se vyrábějí ve 2 řadách B1 a B5. Pro řadu B1 mohou být jednofázové v rozsahu výkonů 0,4 kW až 2,2 kW pro napětí 200-240 VAC, dále třífázové v rozsahu výkonů 0,4 kW až 2,2 kW pro napětí 200-240 VAC a třífázové v rozsahu výkonů 0,4 kW až 2,2 kW pro napětí 380-480 VAC. Pro řadu B5 mohou být třífázové v rozsahu výkonů od 0,75 kW do 55 kW pro napětí 200-240 VAC nebo třífázové v rozsahu výkonů od 1,75 kW do 110 kWpro napětí 380-480 VAC. Lze je montovat na stěnu nebo na desku. Lze je používat jako samostatný produkt nebo jako součást komplexního balíčku All-in-One s kontroléry PLC+HMI: UniStream®, Vision™ a Samba™.

FM třífázové s certifikací UL0

Příslušenství

Pro všechny řady frekvenčních měničů od Unitronics (VFD – Variable Frequency Drives) jsou k dispozici volitelné komponenty. Jako volitelné příslušenství může být dodáno: Externí klávesnice C3 vstupní filtry C2 filtry Brzdné odpory Montážní desky Boční desky s otvory pro odvod tepelné zátěže

Příslušenství0
Příslušenství1
Příslušenství2
Příslušenství3