Menu

Osvětlení pracovišť

Osvětlení pracovních stolů a exponovaných míst obráběcích strojů nebo testovacích prostředků.

Obráběcí stroje

Osvětlení exponovaných míst obráběcích strojů nebo testovacích prostředků. Lištová LED svítidla jsou nejčastěji používána pro osvětlení pracovního prostoru např. obráběcího stroje nebo CNC centra. Díky solidní mechanické konstrukci (odolnost vůči působení oleje a chladících emulzí, dopadům drobných kovových částí vznikajících při obrábění, apod.) disponují svítidla dlouhou životností. Žebrované hliníkové pouzdro spolehlivě odvádí vznikající teplo při provozu. V případě potřeby lze svítidla zapojit do kaskády (dle typu) díky oboustranným konektorům M12. Verze ECO potom nabízejí redukovaný příkon pro vyšší ekonomiku provozu. Pro specifické aplikace lze využít i stejně odolná provedení ve verzi RGBW.

Obráběcí stroje0
Obráběcí stroje1
Obráběcí stroje2

Stolní osvětlení

Jak název již napovídá, jde o svítidla umístitelná na pracovní stůl (obecně pro oblast jemné mechaniky) nebo nad pracovní stůl pro osvětlení plochy pro kompletaci nebo třídění výrobků. Svítidla na stůl mají upevnění pomocí magnetického držáku nebo stolní svěrky a jejich polohování lze zajistit flexibilním nebo kloubovým ramenem , na přání i s lupou pro kontrolu nejmenších detailů. Sofistikovanou verzí svítidla s kloubovým ramenem je UNILED II TUNABLE WHITE, která dovoluje nastavit intenzitu i teplotu bílé barvy pro komfortní práci. Svítidla nad pracovní stůl mohou být vložena do montážního profilu nebo namontována na výložný držák, případně zavěšena s funkcí polohování.

Stolní osvětlení0
Stolní osvětlení1
Stolní osvětlení2
Stolní osvětlení3

Univerzální průmyslové aplikace

Trubková svítidla např. řady INROLED_25 lze využít v oblasti obalové techniky nebo lehkého strojírenství. Díky certifikaci FDA pro hygienické prostory mohou být svítidla využívána také v potravinářském, farmaceutickém průmyslu k osvětlení výrobních linek. Vyzařované světlo je homogení, bez složek ultrafialového a infračerveného spektra. Pro dříve uvedené použití ve sterilních prostorách je vhodná možnost omývat svítidla dezinfekčními prostředky a celkovou čistotu také zajišťuje tvar svítidla bez hran, na kterých by se mohly ukládat nečistoty.

Univerzální průmyslové aplikace0
Univerzální průmyslové aplikace1
Univerzální průmyslové aplikace2

Vícebarevná řešení

Tato svítidla vybavená RGBW LED diodami nabízejí kromě klasické osvětlovací funkce s bílou barvou také možnost signalizační. U CNC center je tak pro obsluhu výhodné a bezpečné, pokud se rozsvítí vnitřní prostor vyhrazenou barvou v závislosti na vzniklé situaci - např. zelená pro dokončení operace, oranžová pro nedostatek chladící emulze nebo červená pro vznik kritické chyby, apod. Prakticky každá řada nebo provedení svítidel LED2WORK má svého zástupce v kategorii RGB resp. RGBW.

Vícebarevná řešení0
Vícebarevná řešení1
Vícebarevná řešení2