Menu

Patrové a instalační svorky na DIN lištu

Instalační svorky jsou kombinované patrové nebo násobné svorky s důrazem na jednotnou zastavěnou výšku svorky pod krycí panel rozváděče. Zárověň umožňuje sdružené zapojení silových, nulovacích a zemnících vodičů do jediné svorky. Úspora místa a přehledné zapojení je předností tohoto typu svorek.

Elektronika do rozváděče, zdroje a moduly

Základním předpokladem pro provoz každého stroje nebo zařízení je spolehlivý, účinný napájecí zdroj. Naše produktová řada WIPOS poskytuje stabilní napětí pro různé funkce a v různých výkonových třídách a zajistí vám bezproblémové a vysoce hospodárné výrobní procesy.

Instalační svorky

Bezšroubové připojení svorek série fasis BIT používáme při bezúdržbovém připojení v odolnosti proti vibracím. Připojení se shora je vhodné zejména v těsných prostorech. Konstrukce svorek umožňuje použití v distribučních instalačních budov v souladu s DIN 43871.

Instalační svorky0

Patrové svorky

Patrové svorky splňují vysoké nároky na úsporu místa v rozváděči, snadné a přehledné zapojení vašeho rozváděče a snížení logistické zátěže. Ve všech třech způsobech zapojení vodiče nabízíme mnoho typů a způsobů zapojení vícevodičového zapojení.

Patrové svorky0

Pojistkové svorky

Pojistkové nožové, výklopné, zásuvné, modulové a další varianty ve všech typech zapojení vodiče.

Pojistkové svorky0

Svorky a konektory do plošných spojů

Speciální konektory kompaktibilní do plošných spojů v rastu 3,50/3,81 nebo 5,0/5,08 nebo 7,50/7,62 atd. Jsou ve své poloze fixovány a lze je připájet pomocí různých typů pájek.

Svorky a konektory do plošných spojů0

Svorky pro velké proudy

Společnost Wieland nabízí program, který byl vyvinut speciálně pro aplikace v oblastech velkých proudů. Nabídka zahrnuje řadové svorky a svorky pro kabelová oka. Řadové svorky typu RFK jsou k dispozici ve 4 různých průřezech od 95 do 240 mm2 a s nejrůznějšími ypy připojení, jako například přítlačný třmen nebo připojení kabelovým okem. Svorky pro zakončení kabelovým okem završují produktovou řadu selos POWER LINE. Pro spojování vodičů s nalisovanými kabelovými vidlicemi jsou k dispozici svorky s velikostí ok od M 6 do M 12. Široká nabídka příslušenství optimálně předurčuje selos POWER LINE pro nejrůznější aplikace.

Svorky pro velké proudy0

Svorky s aplikacemi

Speciální svorky s diodami, doutnavkou, odpory či rezistory. Zákaznické nebo speciální aplikace v patrových svorkách. Předlozíme speciální cenovou nebídku.

Svorky s aplikacemi0