Menu

Přípojnicové systémy

Ucelená nabídka přípojnicových systémů společnosti Graziadio nám umožňuje nabídnout vhodné řešení pro většinu aplikací. Nabízíma přípojnice pro proudové zatížení od 25 – 6400A. Přípojnicové systémy jsou elegantním a funkčním řešením pro páteřní rozvody elektrické energie v průmyslových nebo administrativních objektech.

GDA 63 - 2500AGLS 25 - 63AISOLSBARRA 630 - 6300AJ-SERIE 63 -160AK-SERIE 800 - 5000A

GDA 63 - 2500A

Nejprodávanější přípojnicový systém od firmy GRAZIADIO s rozsahem od 63-2500A určený pro páteřní rozvody elektrické energie. Díky kompaktní celokovové konstrukci a použití hliníku jako materiálu, ze kterého je vyroben kryt, je systém velmi lehký ve srovnání s konkurencí a instalace tohoto systému je velice snadná. Dobrá tepelná vodivost krytu a samotných vodičů přispívá k vynikajícímu odvodu tepla. Vodiče jsou navrženy s ohledem na maximální využití skinefektu. Využití najde GDA ve skladových a výrobních halách, administrativních budovách nebo v průmyslu. Odbočné boxy jsou dostupné s pojistkovými držáky nebo v provedení s lištou DIN pro instalaci jističů nebo chrániče.

   GDA 63 - 2500A0

   GLS 25 - 63A

   Nejmenší přípojnicový systém pro rozsah 25-40A určený primárně pro světelné rozvody. Díky kompaktní celokovové konstrukci může být použit nejenom k distribuci energie k osvětlovacím tělesům, ale zároveň i jako nosný systém pro zavěšení svítidel. Využití najde ve skladových a výrobních halách nebo v supermarketech a prodejních halách. Jako materiál pouzdra je použit hliník. Díky tomu je systém velice lehký a snadno se instaluje.

     GLS 25 - 63A0

     ISOLSBARRA 630 - 6300A

     Velice odolný přípojnicový systém určený pro velká proudová zatížení 800-6300A. Každý vodič v systému je samostatně izolován. Svazek dokonale izolovaných vodičů může být dále zapouzdřen. Použití je hlavně v oblasti páteřních rozvodů, propojení rozvoden, připojování transformátorů nebo napájení větších technologických celků. Odolné provedení a možnost vytvořit systém s krytím IP 68 předurčuje ISOLSBARRU k použití v lodních konstrukcích.

       ISOLSBARRA 630 - 6300A0

       J-SERIE 63 -160A

       Nejnovější řada přípojnicového systém od firmy GRAZIADIO s rozsahem od 63-160A určený pro rozvody elektrické energie. Díky kompaktní celokovové konstrukci a použití hliníku jako materiálu, ze kterého je vyroben kryt, je systém velmi lehký ve srovnání s konkurencí a instalace tohoto systému je velice snadná. Dobrá tepelná vodivost krytu a samotných vodičů přispívá k vynikajícímu odvodu tepla. Vodiče jsou navrženy s ohledem na maximální využití skinefektu. Využití najde Série-J ve skladových a výrobních halách, administrativních budovách nebo v prodejních halách. Odbočné boxy jsou dostupné s pojistkovými držáky nebo v provedení s lištou DIN pro instalaci jističů nebo chrániče.

         J-SERIE 63 -160A0

         K-SERIE 800 - 5000A

         Kompaktní systém systém od firmy GRAZIADIO s rozsahem od 800-5000A určený pro páteřní rozvody elektrické energie a propojování rozváděčů. Díky kompaktní konstrukci bez vzduchových mezer není nutné používat požární přepážky. Využití najde GDA ve skladových a výrobních halách, administrativních budovách nebo v průmyslu. Odbočné boxy jsou dostupné s pojistkovými držáky nebo v provedení s lištou DIN pro instalaci jističů nebo chrániče.

           K-SERIE 800 - 5000A0