Menu

Programovatelné PLC

Nabízíme řídící PLC systémy, pomocí kterých lze ovládat a sdružovat automatizační techniku do inteligentních obvodů. V naší nabídce naleznete PLC automaty, komunikační rozhraní, I/O moduly, ale i příslušenství, jako jsou komunikační kabely a napájecí zdroje. PLC automat je jednoduchý průmyslový počítač konstruovaný pro použití v průmyslovém prostředí. Využíváprogramovatelnou paměť,ve které má uložený program dle kterého vykonává specifické funkce (logické, sekvenční, časové, čítací, komunikační,organizační a další). Na základě předem nastavených funkcí dokáže vnitřní elektronika ovládat stroje a procesy, a to prostřednictvím digitálních nebo analogových vstupů a výstupů.

UniStream

UniStream je kompletní řada PLC ve 3 sériích – Kompaktní, Built-in a PLC s virtuálním displejem.

Modulární řada
Sestavuje se z jednotlivých komponentů dle potřeb uživatele - obrazovka 7“, 10,4“ nebo 15,6“, CPU, COM, I/O moduly.
Kompaktní řada Built-in
Série Built-in se vyrábí se 3 velikostmi obrazovek (5“, 7“ nebo 10,1“) a v různých kombinacích I/O. Je možné rozšíření o další I/O.
Řada PLC s virtuálním displejem
Série PLC je s virtuálním displejem (zobrazení na PC, tabletu, nobilu) a vyrábí se v různých kombinacích I/O. Je možné rozšíření o další I/O.
Přídavné obrazovky
Obrazovky 5", 7", 10.1", 15,6" s VNC viewer, které lze doplnit k řadě s virtuálním displejem i jako další obrazovku k modulární nebo kompaktní sérii.
UniStream0
UniStream1
UniStream2

Vision Enhanced

Programovatelná PLC s grafickým nebo barevným dotykovým displejem. Umožňují připojení Snap-in I/O modulů nebo expanzi na DIN lištu.

Vision 130 Grafické OPLC
Vision 130™ spojuje vše v jednom: PLC , HMI a vestavěné I/O, navíc Ethernet, SMS/GPRS , CANopen , MODBUS ...
Vision350 Barevné OPLC
Vision 350™ je nejmenší PLC s integrovaným dotykovým displejem o úhloříčce 3,5" s vestavěnými I/O.
Vision 430 Barevné OPLC
Vision 430™ má širokou barevnou dotykovou obrazovku s úhlopříčkou 4,3" s vestavěnými I/O.
Vision 570 / 560 Barevné OPLC
Vision 570™ a Vision 560™ jsou PLC s barevným dotykovým displejem HMI o úhlopříčce 5,7" a možností Snap-in modulů I/O.
Vision 700 Barevné OPLC
Vision 700™je PLC s barevným dotykovým 7“ displejem HMI a možností Snap-in modulů I/O
Vision 1210/1040 Barevné OPLC
Průmyslová OPLC s barevným dotykovým displejem 10,4" nebo 12,1" a možností Snap-in modulů I/O.
Vision Enhanced0
Vision Enhanced1
Vision Enhanced2
Vision Enhanced3

Vision

Programovatelná PLC s monochromatickým grafickým displejem a klávesnicí. Umožňují připojení Snap-in I/O modulů nebo expanzi na DIN lištu.

Vision 230 Grafické OPLC
Vision230™ je PLC s grafickým rozhraním HMI a klávesnicí a s možností připojení Snap-in modulů I/O.
Vision 280 Dotykové OPLC
Vision 280™ je PLC s dotykovou obrazovkou s grafickým HMI a možností připojení Snap-in modulů I/O.
Vision 120 Grafické OPLC
Vision 120™ je PLC ve velikosti dlaně s vestavěným ovládacím panelem a různými I/O konfiguracemi. Panel nabízí grafický displej, a klávesnici.
Vision0
Vision1
Vision2

Samba

Samba je navržena s optimálním poměrem cena/výkon pro nízkorozpočtové aplikace. Například u výrobců malých strojů bez velkých požadavků na počet vstupů/výstupů. Samba je pro tyto aplikace vítaná inovace – nový krok, který umožňuje vstup do světa barevných dotykových displejů, na místo stávajících PLC s textovými displeji.

Samba0

Micro PLC

Malá programovatelná PLC s alfanumerickým dvouřádkovým displejem a klávesnicí a integrovanými I/O.

Řada M91
Cenově dostupný all-in-one kontrolér: chytré PLC s textovou HMI obrazovkou, klávesnicí a I/O na panelu; možnost rozšíření až na 150 I/O.
Řada Jazz
Série Jazz® 2 jsou plně funkční programovatelné automaty s vestavěnými I/O a ovládacím panelem speciálně pro ovládání malých strojů, a provádění jednoduchých až středních automatizačních úloh.
Micro PLC0
Micro PLC1

I/O moduly

Umožňuje rozšíření vašeho systému pomocí široké palety místních nebo vzdálených I/O rozšiřujících modulů od společnosti Unitronics dle potřeb vaší aplikace.

I/O moduly na DIN lištu
PLC Vision jsou rozšiřitelná až 8 rozšiřujícími I/O moduly (+1 modul exp. adaptéru), které se zapojují do série (moduly začínající označením U-IO-…).
Snap-in I/O moduly
Snap-in I/O moduly se nacvakávají zezadu na PLC řady Vision. Umožňují flexibilitu konfigurací přesně dle Vašich požadavků.
I/O moduly UniStream
PLC UniStream jsou rozšiřitelná pomocí I/O modulů na DIN lištu a expanzních sad. Tyto moduly lze umístit i přímo na zadní stranu modulární série.
Vzdálené I/O moduly
I/O moduly umožňující další rozšíření I/O pro kontroléry řady Vision Enhanced, Samba a UniStream na bázi Ethernetu (pro řadu PLC i EtherCAT).
I/O moduly0
I/O moduly1
I/O moduly2
I/O moduly3

UniCloud

UniCloud od Unitronics je kompletní nekódovaná cloudová IIoT platforma pro výrobce OEM a výrobce strojů- neomezené vytváření a správu řídicích panelů s vizualizací dat z vašich strojů včetně grafů, měřidel a map.

Kontroléry UniStream Cloud
Série kontrolérů vycházející z řady UniStream s integrovanými cloudovými službami v úrovni Start-Up na dobu 5 let bez měsíčního poplatku.
Licence UniCloud
Licence mají 4 úrovně Start-Up, Basic, Intermediate a Advanced. Měsíční poplatek za Cloudové služby dle podle počtu připojených PLC a délky licence.
UniCloud0
UniCloud1

Příslušenství

Pro doplnění PLC Unitronics je nabízena řada užitečných doplňků-modemy, napájecí zdroje, přídavná komunikační rozhraní a převodníky, kabely a konektory.

Modemy a routery
GSM modemy umožní komunikaci s PLC pomocí SMS, GPRS. Routery umožňují komunikovat po 4G sítích a pro řadu Vision a Samba využívání platformy UniCloud.
Napájecí zdroje
Součástí sortimentu Unitronics je i vhodný napájecí zdroj. Výrobce doporučuje napájet PLC pouze stabilizovanými spínanými zdroji.
Komunikační rozhraní a převodníky
Komunikační rozhraní zahrnují přídavné karty pro RS232/485 (i galvanicky oddělené), CAN a Ethernet. Převodníky umožňují komunikaci KNX nebo BACnet.
Kabely a konektory
Konektory a kabely umožňující připojení různého volitelného příslušenství k PLC.
Příslušenství0
Příslušenství1
Příslušenství2