Menu

Průmyslové zásuvky a vidlice

Kompletní sortiment vidlic, spojek a zásuvek v průmyslovém standardu pro nasazení v těžkých podmínkách. Vysoká přesnost výroby, kvalitní materiály, neustálá inovace a použití nejnovějších technologií zaručuje každodenní bezproblémovou funkci vašeho zařízení. V sortimentu naleznete vidlice a zásuvky pro proudová zatížení od 16A do 125A, designové zásuvky, bezpečnostní řešení, odolné rozváděče a celou řadu dalších souvisejících výrobků. Rovněž vám dokážeme nabídnout i speciální řady výrobků určených pro divadla a koncertní arény nebo armádu a hasiče.

CEE vidlice a spojky

CEE vidlice a spojky. Vysoce kvalitní vidlice s vynikající mechanickou a chemickou odolností vyrobené z PA6. Vysoká teplotní odolnost od -25°C do +80°C ( 100°C po dobu 1 hod). UV stabilní materiál s vynikající chemickou odolností. Vidlice a spojky pro pohyblivé přívody určené pro použití v náročných podmínkách. Vynikající ergonomie a dlouhá životnost. Dostupné s krytím IP44 nebo IP 67.

CEE vidlice a spojky0

CEE zásuvky

CEE nástěnné a vestavné zásuvky. Vysoce kvalitní nástěnné zásuvky s vynikající mechanickou a chemickou odolností vyrobené z PA6. Vynikající teplotní odolnost od -25°C do +80°C ( 100°C po dobu 1 hod). UV stabilní materiál s vysokou chemickou odolností. Nástěnné zásuvky pro instalaci v interiéru i exteriéru. Pro průmyslové haly, areály, kontejnery a všude tam, kde je potřeba vysoká odolnost a dlouhá životnost. Dostupné s krytím IP44/55 nebo IP 67/98.

CEE zásuvky0

CEE zásuvky s vypínačem a blokováním

CEE nástěnné a vestavné zásuvky. Vysoce kvalitní nástěnné zásuvky s vynikající mechanickou a chemickou odolností vyrobené z PA6. Vynikající teplotní odolnost od -25°C do +80°C ( 100°C po dobu 1 hod). UV stabilní materiál s vysokou chemickou odolností. Nástěnné zásuvky pro instalaci v interiéru i exteriéru. Pro průmyslové haly, areály, kontejnery a všude tam, kde je potřeba vysoká odolnost a dlouhá životnost. Speciální provedení s vypínači, blokováním nebo obojím. Dostupné s krytím IP44 nebo IP 67.

CEE zásuvky s vypínačem a blokováním0

Datové zásuvky a redukce

Doplňkový sortiment redukcí, adaptérů a malých rozvodnic pro dočasné instalace. Datové zásuvky pro rozváděče v průmyslových podmínkách.

Datové zásuvky a redukce0

Divadelní Midnight série

Vybraný sortiment PCE v černé barvě pro koncertní a divadelní sály a pro všechny příležitosti, kde barevná provedení zásuvek a rozváděčů může působit rušivě. Vysoce kvalitní komponenty s vynikající mechanickou a chemickou odolností vyrobené z PA6. Vynikající teplotní odolnost od -25°C do +80°C ( 100°C po dobu 1 hod). UV stabilní materiál s vysokou chemickou odolností. Dostupné s krytím IP44 nebo IP 67.

Divadelní Midnight série0

Gumové vidlice a zásuvky

Vidlice a zásuvky v odolném gumovém provedení pro výrobu odolných pohyblivých přívodů a prodlužovacích kabelů. Vidlice jsou dostupné v několika řadách s odlišným určením, s barevným rozlišením, krytím a odolností. Polyetylenové vidlice pro běžné použití v interiérech, vidlice guma/polyamid a celogumové vidlice řady Taurus, Taurus 2 a Top Taurus2 pro těžké podmínky v exteriéru a vidlice Nautilus s krytím IP66/68 pro extrémní podmínky.

Gumové vidlice a zásuvky0

Nástěnné rozváděče

Kity jsou připraveny pro použití s kolaborativními roboty UR přímo pro vaše potřeby. HW i SW jsou v jednom kobotickém řešení. Paletizační kit Robotiq Jednoduchost použití je definicí Paletizačního kitu Robotiq. Jen otevřete krabici a vše je již připraveno k připojení a instalaci. Dahl paletizační kit Kompaktní paletizační kit s mobilním rámem a dvěma paletovými místy. Kit je připraven pro použití s kolaborativním robotem UR10e. Vakuový koncový efektor Starter Set Tento set od Schmalz vám umožní si nakonfigurovat vlastní vakuový koncový efektor přímo pro vaše potřeby. Je připraven pro použití s UR3, UR5, UR10. DAHL dávkovací kit Jakmile je DAHL dávkovací kit nainstalován, jednoduše nastavujete aplikaci hot melt lepidla z dotykového panelu robota UR. Robotiq Dokončovací kit Hardware i software vše v jednom kobotickém řešení. Veškeré kity Robotiq obsahují vítězně oceněný Finishing Copilot software. Vision & Handling Set 3D-R Vision & Handling Set 3D-R je kompletní řešení pro komplexní úkoly automatizace bin picking. Jedná se o uchopovací systém speciálně vyvinutý pro bin picking obsahující 3D kamerový systém a příslušný software.

Nástěnné rozváděče0

Ochranné a testovací vidlice a zásuvky

Soubor ochranných vidlic s motorovými spouštěči pro výkonné elektrické motory v průmyslovém prostředí, měřících přípravků pro elektromontéry a ochranných vidlic pro nasazení v těžkých podmínkách staveb a průmyslu. PCE Protect - vybavení pro bezpečnost, měření a testováni.

Ochranné a testovací vidlice a zásuvky0

Přenosné a závěsné rozváděče

Velký výběr přenosných a závěsných rozváděčů pro široké použití. V nabídce máme jak plastové rozváděče pro komerční použití a průmysl tak celogumové rozváděče pro ty nejtěžší podmínky v exteriéru. Dodáváme jak jednotlivé komponenty pro vlastní výrobu tak i rozváděče kompletně zapojené a připravené k použití.

Přenosné a závěsné rozváděče0

Speciální vidlice a zásuvky

CEE nástěnné a vestavné zásuvky. Vysoce kvalitní nástěnné zásuvky s vynikající mechanickou a chemickou odolností vyrobené z PA6. Vynikající teplotní odolnost od -25°C do +80°C ( 100°C po dobu 1 hod). UV stabilní materiál s vysokou chemickou odolností. Nástěnné zásuvky pro instalaci v interiéru i exteriéru. Pro průmyslové haly, areály, kontejnery a všude tam, kde je potřeba vysoká odolnost a dlouhá životnost. Speciální provedení pro armádu a záchranné složky, 7-mi pólová vidlice a zásuvky. Dostupné s krytím IP44/55 nebo IP 67/98.

Speciální vidlice a zásuvky0

Zásuvky a vidlice se zemnícím kontaktem

Vestavné zásuvky v národních standardech pro instalace na rozváděče, stroje a přístroje. Pro použití v nebytových prostorách, průmyslovém prostředí a exteriérech. Dodáváme v široké škále provedení od provedení IP20 bez víčka přes IP44/54 s víčkem po provedení IP 66/68 Nautilus pro extrémní podmínky. Zásuvky jsou ve šroubovém i bezšroubovém provedení s různými rozměry přírub kompatibilní se všemi řadami gumových vidlic.

Zásuvky a vidlice se zemnícím kontaktem0
Zásuvky a vidlice se zemnícím kontaktem1
Zásuvky a vidlice se zemnícím kontaktem2