Menu

Rezidenční systémy

Pro rezidenční sektor nabízíme modulární třífázové systémy s volitelnou kapacitou 6.9 až 56 kWh a výkonem 6 až 20 kW.

Vybírat můžete ze značek Wattsonic a BatterX. Kvalita je pro nás na prvním místě, proto pracujeme s bateriovými články LiFePO4 a spolehlivými hybridními měniči. Garantujeme až 10 000 cyklů při 90 % DoD, nebo 10letou záruku. Naše řešení jsou velmi jednoduchá na instalaci, veškerý potřebný materiál je součástí dodávky. Novým zákazníkům nabízíme první oživení systému zdarma.

Hledáte spolehlivého realizátora systému Wattsonic? Sdělte nám své požadavky a my vám doporučíme toho nejvhodnějšího

BatterX h10

Představujeme vám prémiové hybridní solární úložiště s funkcí UPS pro ty nejnáročnější zákazníky. Řešení pochází z Lucemburska, a díky škálovatelnému designu baterie i měniče jej můžete konfigurovat zákazníkovi na míru. Součástí řešení je měnič o výkonu 10 kW, bateriové moduly s volitelnou kapacitou 7 až 56 kWh, spolehlivý BMS a systém pro dálkový dohled.

Modulární řešení
Základní stavební jednotkou je LiFePO4 bateriový modul o kapacitě 3,5 kWh. Paralelním propojením zajistíme kapacitu 7 až 56 kWh.
UPS hybridní měnič
Hybridní měnič má výkon 10 kW a zvládne obsloužit až 15 kWp fotovoltaický systém. Podporuje funkci záložního zdroje UPS.
cliX modul
Srdce a mozek celého systému. Propojuje baterii s měničem, zajišťuje komunikaci mezi všemi komponenty a zobrazuje data v aplikaci liveX.
liveX
Dálkový dohled k vaší fotovoltaice kompatibilní se všemi webovými prohlížeči. Data zde můžete nejen sledovat ale i nastavovat.
All-in-one
Baterie, měnič, BMS – vše v jedné skříni. Máte-li nedostatek prostoru, dodáme nižší bateriovou skříň se samostatným měničem.
Servis
Servisní i testovací středisko se nachází ve Vestci u Prahy, veškerá technická podpora je zajištěna v českém jazyce.
BatterX h100
BatterX h101
BatterX h102

Wattsonic Li-HV rezidenční

Představujeme vám třífázový hybridní all-in-one systém Wattsonic Li-HV. Díky škálovatelnému designu a širokému rozsahu napěťového vstupu baterie na hybridním měniči jej můžete konfigurovat zákazníkovi na míru. Součástí řešení je měnič o výkonu 6 až 20 kW, bateriové moduly s volitelnou kapacitou 6.9 až 30.7 kWh a spolehlivý BMS.

Modulární řešení
Nabízíme dva typy LiFePO4 modulů: 2.3 kWh/30 A, nebo 3.8 kWh/50 A. Propojit lze tři až osm modulů a tím vytvořit úložiště o kapacitě 6.9 až 30.7 kWh.
Asymetrický hybridní měnič
Měniče dodáváme v těchto konfiguracích: 6, 8, 10, 12 kW/20 A, nebo 15 a 20 kW/50 A. Podporují asymetrii na fázích, a to až do 110% zatížení.
Spolehlivý BMS
Dálkový dohled BMS, který je součástí dodávky, významně usnadňuje servis. Správa i balancování probíhá na úrovni bateriových článků.
Design
Elegantní design baterie, měniče i BMS. Celý systém je pouze 17 cm hluboký a zavěsit jej můžete na stěnu, nebo postavit na zem do stojanu.
Kompatibilita
Naše úložiště jsou kompatibilní se systémy Loxone a Taphome.
Servis
Servisní i testovací středisko se nachází ve Vestci u Prahy, veškerá technická podpora je zajištěna v českém jazyce.
Wattsonic Li-HV rezidenční0
Wattsonic Li-HV rezidenční1
Wattsonic Li-HV rezidenční2
Wattsonic Li-HV rezidenční3