Menu

Rezidenční systémy

Soustředíme se se na dodávky střídačů a baterií společností Wattsonic, které představují technicky vyspělé řešení pro rezidenční a komerční sektor. Dále nabízíme rezidenční řešení BatterX s progresivním systémem řízení a dohledu LiveX.

Rezidenční střídače BatterXRezidenční střídače Wattsonic

Rezidenční střídače BatterX

BatterX h10 – 10Kw rezidenční systém all in one. Systém BatterX je na našem trhu unikátním řešením, které přináší spolehlivost a topologii průmyslových systémů do domácího prostředí. Již v základní konfiguraci je systém navíc vybaven možností vlastní automatizace a to v uživatelsky přívětivém grafickém prostředí. Samozřejmostí jsou běžné funkce hybridních systémů, přehledný monitoring včetně historie událostí, chyb a servisu. Systém přináší také evropskou podporu při servisu, instalaci, nebo konzultaci. Systém lze navrhnout pro individuální aplikace. Baterie včetně střídače lze montovat do rackové skříně, která je vybavena prosklenými čelními dveřmi, kolečky, nebo zámky dveří.Budeme rádi, když se na nás obrátíte s jakýmkoliv dotazem.

Ucelené kompletní řešení pro domácí fotovoltaickou elektrárnu
Unikátní Evropský systém vyvíjen v Lucembursku a montován v Německu
Vysoká kapacita bateriového úložiště až 56kWh
Vhodný i pro nestandartní využití. Například ostrovní systém, spolupráce s dalšími zdroji energie, tepelným čerpadlem SG-ready, možnosti automatizace na základě nastavených parametrů.
Programovatelné 4 vstupy a 4 výstupy, 4 string/2 MPPT, automaticky regulované aktivní chlazení střídače, vhodné umístění například do technických místností, nebo rozvoden
Unikátní monitorovací a řídící systém LiveX ve kterém jako uživatel můžete nastavit parametry vstupů výstupů chování elektrárny, atd.
   Rezidenční střídače BatterX0

   Rezidenční střídače Wattsonic

   Jednofázové a třífázové hybridní rezidenční systémy Wattsonic nabízejí cestu ke snížení nákladů za energie a energetické nezávislosti. Díky špičkovému modulárnímu designu může systém Wattsonic poskytnout energetické úložiště s kapacitou od 4,8 kwh do maximálně 30 kwh a tím nabízí vynikající flexibilitu pro každý projekt. Díky použití nejnovějších technologií je systém vybaven pouze pasivním chlazením a je možné ho umístit i v obývané části interiéru, široký rozsah provozních teplot 0 - 40°C pak naopak umožňí instalaci systému i v technických místnostech nebo garážích. Moderní rozhraní Wattsonic Cloud zprostředkovává možnost neustálého monitoringu a měření systému jak z PC tak z mobilních platforem. Díky internetové konektivitě je váš Wattsonic stále pod dohledem a může být i pravidelně aktualizován.

   Jednofázové hybridní střídače s výkonem od 3,6 - 6 kW, Třífázové hybridní střídače s výkonem od 6 - 12 kW
     Rezidenční střídače Wattsonic0