Menu

Rozváděče a rozváděčové skříně

Kromě rozsáhlé nabídky kompletních rozváděčů a plastových rozvodnic vám nabízíme také ucelenou nabídku komponentů pro výrobu vlastních rozváděčů včetně prázdných rozváděčových skříní. Prodáváme nástěnné rozváděčové skříně, a přenosné rozváděče renomovaných výrobců IBOCO a PCE. Iboco pro Vás vyrábí skříně domovních rozváděčů PABLO, jejichž designu byla věnována značná péče a také velice odolné a univerzální skříně PEDRO, které jsou vhodné pro venkovní použití. Rozváděčové skříně výrobce PCE vám umožní zkonstruovat rozváděč osazený zásuvkami a jištěním. Všechny tyto typy je možné vybavit lištami DIN.

Přenosné rozváděče

Přenosné rozváděče od rakouského výrobce PCE dodáváme vždy sestavené a zapojené podle vašich požadavků. Skříně jsou navrženy a testovány pro nejvyšší mechanické namáhání. Katalog PCE obsahuje u každého typu skříně několik typových sestav, ale jsme vždy připraveni navrhnout pro vás rozvaděč přesně podle vašich potřeb. V přiložených tabulkách naleznete velikosti a typy skříní, do kterých jsou rozváděče montovány a také popisy jednotlivých výstupů. Všechny modely jsou k dispozici v provedení odolném proti stříkající vodě.

Přenosné rozváděče0
Přenosné rozváděče1
Přenosné rozváděče2
Přenosné rozváděče3

Rozváděčové skříně

Kromě široké nabídky kompletních rozvaděčů a plastových rozvodnic vám nabízíme také ucelenou nabídku komponentů pro výrobu vlastních rozvaděčů včetně prázdných rozvaděčových skříní. Úzký kontakt s našimi klienty nám poskytl potřebné informace pro dodávky těch nejlepších produktů pro vaše projekty. Dodáváme pro vás rozváděčové skříně pro nástěnné a přenosné gumové rozváděče PCE. Vedle nich vás zaujmou skříně domovních rozváděčů PABLO od firmy IBOCO, jejichž designu byla věnována značná péče. Na závěr tu máme velice odolné a univerzální skříně PEDRO, které jsou vhodné pro venkovní použití. Myslíme na všechna řešení. Proto se naše jednotlivé produkty, které vám nabízíme v rámci e-shopu, vhodně doplňují.

Rozváděčové skříně0
Rozváděčové skříně1
Rozváděčové skříně2
Rozváděčové skříně3

Stavební rozváděče

V naší nabídce najdete také stavební rozváděče pro použití v exteriérech, které jsou k dispozici ve výsuvném i pevném provedení. Jedná se o důležitou součást produkce společnosti PCE-MERZ. Než Vám je sestavený rozvaděč odeslán, vše pečlivě otestujeme, abychom si byli jisti, že je výrobek v pořádku a vy budete schopni dodržet termín dokončení stavebního projektu. Dodáváme rozváděče od malých přenosných až po velké staveništní. Naše rozváděče jsou vysoce sofistikovanou technikou pro profesionály. Přejete si jinou barvu či silnější plech? - rádi Vám vyjdeme vstříc. K dispozici je mnoho standardních modulů a pevné ocelové kryty v různých velikostech.

   Stavební rozváděče0
   Stavební rozváděče1
   Stavební rozváděče2
   Stavební rozváděče3