Menu

Servopohony Unitronics

Jedno integrované řešení pro řízení a automatizaci Unitronics nabízí řadu AC Servo kontrolérů a motorů pro řešení řízení pohybu. Řešení Motion Control od Unitronics zahrnuje všechny prvky potřebné pro přesné řízení pohybu: PLC, HMI panel, VFD, I/O, spolu s širokou podporou komunikace, včetně průmyslu 4.0, a nyní i se servokontroléry a motory. Všechny produkty jsou programovány ve stejném, snadno použitelném softwarovém prostředí, které uživatelům poskytuje kompletní řešení pro řízení a automatizaci od jednoho dodavatele. Jediný software slouží pro nastavení a programování PLC, HMI, Servo, VFD a I/O i servopohonů - není nutné se seznamovat s více softwarovými nástroji, aby se vytvořila jedna aplikace s až 8 osami. Servopohony nabízíme: Jednofázové 220V, 50W-1kW Třífázové 220V, 750W-5kW Třífázové 400V, 1kW-5kW

Kontroléry

Tato řada servokontrolérů zahrnuje 1 a 3-fázové kontroléry a umožňuje uživatelům snadnou implementaci řízení pohybu (Motion Control). Je zde řada snadno použitelných funkcí zabudovaných do této nové řady. Ready-Made Motion code, poskytovaný při každém nákupu, umožňuje zákazníkům Unitronics otestovat jejich dokončený systém; tento kód lze otevřít a přizpůsobit jiným aplikacím pomocí standardních funkcí PLCopen. Automatické nastavení komunikace je absolutně bezproblémové. Vestavěné diagnostické nástroje - není třeba žádný počítač: pomocí HMI panelu - nebo virtuální HMI obrazovky na svém mobilním zařízení - uživatelé mohou nastavit parametry pohybu, sledovat chování os a I/O a provádět pohyby, například Point-to-Point, Jog a Homing. Je zde minimální prostor pro chyby: Software UniLogic automaticky analyzuje mechanické vlastnosti a doporučuje bezpečné hodnoty pro uživatelskou aplikaci.

Kontroléry0

Motory

Výrobce elektroinstalačního materiálu německá firma KAISER nabízí kromě instalačních krabic i vysoce profesionální nářadí pro jejich instalaci. Jedná so frézy a to od diamantový až po tvrdokovové od průměru 20 mm do průměru 120 mm, univerzální otvíráky pro přesné otvory u prostupů pro vedení trubky v plastech, spirálové vrtáky, centralizéry, lepící folie a mnohé další. S nářadím od firmy KAISER zvládnete veškerou instalaci snadno a rychle, čímž uspoříte čas a také Vaše výsledná práce bude přesně dle norem.

Motory0

Kabely

Unitronics nabízí všechny možnosti propojovacích kabelů k jednotlivým sériím motorů B2, B3 a B4. Kabely jsou nabízeny jak v normálním, tak i v robotickém provedení. Všechny kabely se vyrábějí v různých délkách, aby vyhověly všem potřebám uživatelů. Standardní délky kabelů jsou 1m (jen pro řadu B4), 3m, 5m, 10m, 15m a 20m. Kabely k absolutním enkodérům mohou být v normální nebo robotickém provedení. Kabely k inkrementálním enkodérům mohou být v normální nebo robotickém provedení. Silové kabely pro motory s brzdou nebo bez brzdy mohou být v normální nebo robotickém provedení.

Kabely0