Menu

Upevňovací systémy

Nabídka upevňovacích systémů je rozdělena do dvou základních kapitol, je to upevňování kabelových žlabů žebříků a roštů renomovaného německého výrobce PUK . Ve druhé části naleznete upevňování elektroinstalací. Pod pojmem upevňování elektroinstalací nabízíme materiál pro upevňování elektrických kabelů, ochranných trubek, krabic světel a dalších zařízení na ocelové konstrukce, beton a zdivo. Pro upevňování na ocelové konstrukce Vám nabízíme ucelený program ERICO CADDY , od světově největšího výrobce v tomto oboru společnosti ERICO. Pro upevňování na beton a zdivo nabízíme patentově chráněný systém bezhmoždinkového upevnění – SCHNABL.

Pro kabelové žlabyUpevňování elektroinstalací

Pro kabelové žlaby

V oblasti upevňovacích kabelových žlabů nabízíme systémové řešení předního německého výrobce PUK. Systém upevnění zahrnuje jak konzoly a výložníky pro upevnění na stěny i stropy, tak i komponenty pro upevňování ocel-plechových kanálů a roštů na nosné konstrukce betonových a ocelových staveb, upevňování samonosných roštů, stoupacích žebříků a upevňovací konstrukce pro systémy s požární odolností E30 – E120. Většina konstrukčních prvků může být dodána v několika povrchových úpravách – s galvanickým pozinkováním, žárovým pozinkováním nebo v nerezovém provedení pro náročné použití v tunelech, chemických provozech a potravinářství.

   Pro kabelové žlaby0
   Pro kabelové žlaby1
   Pro kabelové žlaby2
   Pro kabelové žlaby3

   Upevňování elektroinstalací

   V oblasti upevňování elektroinstalací nabízíme především rozsáhlý sortiment společnosti ERICO CADDY pro upevňování na ocelové konstrukce. Jde o ucelený program natloukacích a šroubových příchytek vyráběných v maximální možné kvalitě a s plnou garancí uváděných parametrů. Firma ERICO patří se svým programem CADDY k absolutní světové špičce a materiály CADDY jsou uznávaným standardem v oblasti upevňování. Příchytky jsou jen částí rozsáhlého sortimentu profilů, závěsů a specializovaných řešení pro ukládání el. rozvodů. Dále v této části naleznete výrobní program rakouské společnosti SCHNABL, známé svým novým patentovaným bezhmoždinkovým systémem pro upevnění trubek, kabelů a kabelových svazků na betonové podklady a zdivo.

   Upevňování elektroinstalací0
   Upevňování elektroinstalací1
   Upevňování elektroinstalací2
   Upevňování elektroinstalací3