LED osvětlení pracovišť

LED osvětlení pracovišť


Osvětlení pracovišť produkty firmy LED2WORK nabízí vyšší kvalitu práce, minimum chybných zásahů a maximální míru spolehlivosti. Standardem jsou jakostní vysoce svítivé LED diody a robustní provedení určené k použití i v nejtěžších průmyslových podmínkách.


Životnost použitých LED diod činí až 60 000 provozních hodin a prvky osvětlení jsou tak velice spolehlivé a prakticky bezúdržbové. Vyzařované světlo neobsahuje zdraví škodlivé UV nebo infra záření a ve výrobním procesu se nepoužívá rtuť nebo další jedovaté látky.


Typickou výhodou LED diod je jejich minimální proudová spotřeba, vyzařování tepla, odolnost vůči nárazům a vibracím. Dále lze také jejich svit plynule regulovat/stmívat dle požadavků. Mechanická konstrukce (krytí, použité těsnění a materiál krytu optické části) svítidel odpovídá požadavkům na použití ve strojírenství s předpokládaným výskytem emulzí nebo mazacích olejů.


Z důvodu nutnosti napájení svítidel stejnosměrným napětím jsou v nabídce příslušenství příslušné zdroje/adaptéry s připojovacím konektorem M12 nebo mají svítidla vestavěný elektronický obvod včetně usměrňovače umožňující připojení přímo na 230 VAC.

 
zavolejte nám:
technická podpora
{{item.techphone}}
obchodní referent
{{item.obchphone}}
 
ke stažení
 
 
 
 
 
 
 
externí odkazy
 
 
 
datový list výrobce
 
 
 
Výrobci