Patrové svorky

Patrové svorky

Patrové svorky pro rychlost a efektivitu

Patrové svorky nachází své využití v průmyslových oblastech automatizace a robotiky, kde je kladen důraz na rychlost práce, efektivitu, snadnou instalaci a zmenšení zastavěné plochy v rozvaděči. Používají se nejen pro propojení fázového zapojení, ale také pro zapojení celé tří až pětičlenné vodičové soustavy s barevným označením jednotlivých potenciálů. V naší nabídce najdete nejen patrové svorky, ale také fázové svorky a propojovací svorky. Součástí každého produktu jsou detailní technické specifikace, které vám pomohou s výběrem té pravé propojovací svorky nebo jiného produktu. Během chvilky zjistíte typ pojistkové vložky, typ držáku pojistky nebo druh indikačního prvku pro indikaci poruchy.

Spolupráce a stejné hodnoty

Abychom vám mohli nabídnout ty nejkvalitnější produkty, vybíráme pečlivě své obchodní partnery a dodavatele výrobků. A čím se řídíme? Hodnotami, které společnost vyznává. Těmi jsou orientace na zákazníka a snaha nabídnout vám vždy jen ty nejlepší technologie, které maximálně podpoří váš projekt. Proto jsme navázali spolupráci s celou řadou předních světových výrobců jako je například společnost Wieland nabízející kromě pojistkových svorek také příslušenství ke svorkám. Mezi další firmy patří Leuze vyrábějící laserové skenery a optické senzory nebo Inxpect se svými radarovými snímači.

Do kterého projektu se pustit?

Také vás láká pustit se do nového projektu, když vidíte naši nabídku a stále nevíte, do jakého? S tím vám neporadíme. S čím vám však pomoci můžeme, je výběr konkrétních výrobků, který se může odvíjet od vaší konečné představy finální podoby nebo od technických specifikací, které musíte dodržet. Zbytečné tápání vás připravuje o drahocenný čas. Neváhejte a kontaktujte naši technickou podporu. Ať už řešíte cokoli, my to vyřešili se svými klienty už několikrát.

 
{{sliderMin}},-
{{sliderMax}},-
 
zobrazení:
 
Vybranému filtru nevyhovuje žádné zboží
 
{{product.name}} {{product.name}} {{product.code}}
{{product.price | currency}}
(bez DPH)
{{product.price_vat | currency}}
(s DPH)
 
cena na vyžádání
koupit {{product.availability}}
 
 
zavolejte nám:
technická podpora
{{item.techphone}}
obchodní referent
{{item.obchphone}}
 
ke stažení
 
 
 
 
 
 
 
externí odkazy
 
 
 
datový list výrobce
 
 
 
Výrobci