Robotika


Roboticka ramena

Rozhýbejte své podnikání s universal robots!

Společnost Universal Robots je průkopníkem ve výrobě kobotů – kolaborativních robotů schopných té nejjemnější spolupráce s lidmi. Právě automatizace pomocí kobotů je jedním z nejlepších způsobů, jak nakopnout svoje podnikání zas o něco víc.

Proč koboty?

Koboty od Universal Robots jsou navrženy pro jemnou spolupráci s lidmi. Jako takové jsou vybaveny celou řadou vlastností, díky čemuž se spolupráci s nimi nic nevyrovná. Uplatnění najdou v celé řadě aplikací napříč průmyslovým spektrem. Jak to?


Picture

SNADNÉ PROGRAMOVÁNÍ


Základem spolupráce je umění domluvit se. A v tom jsme jedničky. Naše koboty zprovozní opravdu každý a to i bez předchozích zkušeností s programováním. S intuitivní 3D vizualizací rozpohybujete robotické rameno během pár minut. Zapojení do provozu je proto rychlé a snadné.

Picture

RYCHLÉ NASTAVENÍ


Průměrná doba potřebná k zapojení kobota do provozu je u našich zákazníků v řádu hodin – a to včetně vybalení z krabice. Nejen tedy, že je snadné s koboty začít, snadné je i kobota vzít a přeřadit k jiné činnosti, třeba i na druhé straně výrobní haly.

Picture

FLEXIBILNÍ AUTOMATIZACE


radiční roboty vykonávající jednu a tu samou činnost stále dokola... tento těžkopádný přístup je už dávno za námi! Koboty od Universal Robots jsou lehké, dají se snadno přemístit a zapojit do zcela jiné části výrobního procesu. Jsou proto vítanou posilou zejména v menších a středních provozech.

Picture

SPOLUPRACUJÍCÍ = BEZPEČNÉ


Nezáživné, repetitivní, náročné, nebo nebezpečné činnosti jsou pro naše koboty jako dělané. Umíme tak vašim zaměstnancům ulevit od ubíjející, stále se opakující práce, díky čemuž se pak mohou věnovat kreativnější práci. A zároveň také dokážete dramaticky snížit procento pracovních úrazů..VÍCE NEŽ 46 000 KOLABORATIVNÍCH ROBOTŮ KAŽDODENNĚ POUŽÍVÁ MNOHO VÝROBNÍCH PROSTŘEDÍ PO CELÉM SVĚTĚ

“"Přednosti kolaborativních robotů jsem viděl hned. Snadná integrace, žádné požadavky na údržbu a vyšší produktivita."”
CYRIL HOGARD Ředitel závodu
 
zavolejte nám:
technická podpora
{{item.techphone}}
obchodní referent
{{item.obchphone}}
 
ke stažení
 
 
 
 
 
 
 
externí odkazy
 
 
 
datový list výrobce
 
 
 
Výrobci