Rozváděčové svorky, konektory a můstky

Svorky a konektory Wieland

Vše na jednom místě

Ať už potřebujete rozváděčové svorky, řadové svorky, patrové svorky, bezšroubové i šroubové svorky a můstky, u nás najdete vše na jednom místě. Víme totiž, že teprve kvalitní produkty vám umožní soustředit se na tvůrčí stránku projektu. Najdete u nás celou řadu produktů od předního světového dodavatele Wieland. Například řadové svorky na DIN lištu a průmyslové konektory, které jsou základem každé elektroinstalace. Dále také svorky a konektory, které se vyznačují vysokou kvalitou a snadnou montáží. V našem e-shopu najdete také celou řadu šroubových řadových svorek a bezšroubových svorek s klecovou pružinou. V nabídce máme také vodotěsné konektory gesis pro použití v exteriéru a konektory do plošných spojů. Sortiment doplňují instalační, samořezné, pojistkové a patrové svorky.

Orientace a informace

S orientací v sortimentu vám pomůže rozdělení produktů do jednotlivých podkategorií, které vám umožní otevřít si pouze to zboží, ke které právě hledáte. Navigace je velice intuitivní. Součástí každého produktu je také jeho popis včetně technických specifikací, které vám pomohou během chvilky vyhodnotit, zda je komponent tím pravým pro vás nebo se budete muset poohlédnout po jiném.

Ztracená rozvaděčová svorka

Ztratili jste rozvaděčovou svorku a nemůžete ji najít? S tím vám nepomůžeme. Namísto toho vám nabídneme celou řadu nových svorek, které zachrání váš projekt. Víme, jak cenné jsou vlastní zkušenosti. Během naší dlouholeté praxe jsme nasbírali potřebné znalosti, které nám umožňují poskytnout vám informace, které právě potřebujete. Neváhejte nám napsat.

 
zavolejte nám:
technická podpora
{{item.techphone}}
obchodní referent
{{item.obchphone}}
 
ke stažení
 
 
 
 
 
 
 
externí odkazy
 
 
 
datový list výrobce
 
 
 
Výrobci