UniCloud

UniCloud

UniCloud od Unitronics je kompletní nekódovaná cloudová IIoT platforma pro výrobce OEM a výrobce strojů. Její hlavní funkcionality a možnosti jsou:


Tvorba řídicích panelů

Můžete snadno vytvořit funkční a atraktivní řídicí panely, které
využijí vaše stroje s plně integrovaným řešením IIoT.


  • Přizpůsobte své řídicí panely tak, aby odpovídaly vašemu řešení - a přizpůsobte je svým zaměstnancům a zákazníkům
  • Rychlá a jednoduchá tvorba panelu - konfigurace widgetů, žádný kód, žádné programování
  • Široká škála widgetů: zobrazení dat v měřidlech, grafech, charakteristikách, tabulkách, mapách a dalších.
  • Zobrazení různých typů dat: nedávno aktualizovaná, historická nebo agregovaná.
  • Prezentace dat na základě kombinace časového období, typů strojů, geografického umístění a seznamu vybraných zákazníků.
  • Publikování až v okamžiku, kdy budete připraveni: pracujte na konceptech řídicího panelu, zobrazujte náhled - až bude připraven, aktivujte


Vizualizace dat

Poskytujeme neomezené vytváření a správu řídicích panelů s konfigurovatelnými widgety připravenými k vizualizaci dat z vašich strojů. Pomocí průvodce zadáte, která data chcete zobrazit, jejich rozsah, přizpůsobíte vzhled widgetu a definujete, na který řídicí panel chcete, aby se uživatel dostal v případě, že by chtěl provést podrobnější rozbor a kontrolu konkrétních dat. Řídicí panel UniCloud obsahuje mnoho typů widgetů, včetně různých typů grafů, měřidel, map, obrázků a dalších. Všechny widgety jsou plně konfigurovatelné a umožňují vám zobrazit data, která plánujete, aby vaši uživatelé viděli, bez znalosti kódování.


Analýza dat

Náš vestavěný modul pro analýzu dat vám pomůže porozumět datům vašeho stroje a použít je ke zlepšení obchodních operací, snížení nákladů na údržbu a prevenci poruch zařízení. Vše, co musíte udělat, je nakonfigurovat widget tak, aby zobrazoval data BI na vašich řídicích panelech - a zbytek nechat na UniCloudu - není nutné žádné kódování.


Zabezpečený vzdálený přístup

Poptávka je reálná a stále roste. Vaši zákazníci očekávají okamžitý servis. UniCloud vám umožňuje vzdálený přístup, sledování, servis a ovládání vašich strojů, což vám umožňuje předvídat potenciální problémy a provádět nápravná opatření.


Správa majetku

Snadno spravujte své stroje a PLC. Ovládejte jejich provoz a přiřaďte je svým zákazníkům, abyste mohli analyzovat jejich výkon na základě vlastnictví zákazníka a fyzického umístění na mapě. Pomocí zabezpečeného vzdáleného přístupu budete moci vzdáleně udržovat PLC a přistupovat k jejich webovému serveru a provozovat HMI pomocí VNC, pokud je k dispozici.


Správa organizace

UniCloud usnadňuje správu vašich uživatelů. Je snadné definovat role a oprávnění, přidat členy týmu, distributory a zákazníky. Definování výchozích řídicích panelů, jejich přizpůsobení a přizpůsobení pro jednotlivé uživatele je hračka s prvky drag & drop a průvodci, kteří vás provedou na každém kroku.


Vícejazyčnost

UniCloud již podporuje několik jazyků, mezi nimi angličtinu, němčinu, španělštinu a francouzštinu. Pokud si ale přejete přidat další jazyk, můžete pomocí vestavěné funkce překladu přidat další jazyky, které vaši zákazníci a zaměstnanci používají. Všechny vámi zadané texty související s widgety jsou navíc přeložitelné, což vám umožňuje podporovat jazyky vašich zákazníků.


Branding zákazníků

UniCloud vám umožňuje nakonfigurovat na řídicích panelech vaše firemní logo a barevné schéma bez nutnosti kódování. Uživatelé Premium mohou navíc konfigurovat barvy administračního rozhraní, podpis e-mailu a definovat vlastní subdoménu.


Zabezpečení

Data nahraná z vašeho zařízení jsou chráněna po celou dobu. Za účelem ochrany dat z každého zařízení spravuje UniCloud správu vlastnictví zařízení a data šifruje pomocí certifikátů AWS MQTT. Ačkoli je doba uchování dat zachována, umožňuje přístup pouze konstruktérovi stroje a uživateli, který je definoval, ať už jako nezpracovaná data nebo k jejich analýze pomocí řídicích panelů. Data jsou navíc chráněna tak, že zákazníci mají přístup pouze k datům ze strojů, které vlastní a provozují, a bez přiřazené požadované role k nim nebudou mít žádný přístup.

Nejoblíbenější produkty
{{item.order}}.
{{item.name}}
{{item.price|currency}}
{{item.instock}} {{item.instock}}
 
{{sliderMin}},-
{{sliderMax}},-
 
zobrazení:
 
Vybranému filtru nevyhovuje žádné zboží
 
{{product.name}} {{product.name}} {{product.code}}
{{product.price | currency}}
(bez DPH)
{{product.price_vat | currency}}
(s DPH)
 
cena na vyžádání
koupit {{product.availability}}
 
 
zavolejte nám:
technická podpora
{{item.techphone}}
obchodní referent
{{item.obchphone}}
 
ke stažení
 
 
 
 
 
 
 
externí odkazy
 
 
 
datový list výrobce
 
 
 
Výrobci