Menu

Agro

Tradice a kvalita

Firma Agro byla založena roku 1953. Má za sebou téměř 70 let zkušeností, během kterých vyvíjela a vyráběla kvalitní produkty pro instalaci kabelů ve strojírenství, výrobních halách a v profesionálních elektrických instalacích budov. Společnost Agro je od roku 2002 součástí skupiny KAISER. Její sídlo je nyní v Hunzenschwilu ve Švýcarsku. Společnost se zabývá vývojem profesionálních řešení, která se opírají o zkušenosti a výrobní kapacity skupiny KAISER a belgické sesterské společnosti HELIA. Spolupráce přinesla zákazníkům řadu kvalitních produktů pro jejich projekty. V současné době je jejich distribuce zastoupena v řadě zemí. V našem sortimentu najdete široké zastoupení produktů Agro. Patří mezi ně například ukončení pro ochrannou hadici v mnoha mosazných a plastových provedeních nebo matice pro kabelovou vývodku.

Společné hodnoty

Skupina KAISER je založena na tradici a vývoji. Stejně jako ona, i my se snažíme být o krok napřed v inovacích, zákaznicky orientovaných produktech, technických řešeních a službách. Společné hodnoty jako jsou kvalita a pokrytí poptávky nám umožnily navázat dlouhodobou spolupráci založenou na důvěře a vzájemné otevřenosti. My si můžeme být jisti, že nám firma Agro dodá vždy jen ty nejkvalitnější výrobky a společnost, které záleží na koncových zákaznících a jejich projektech, si může být jista naší spolehlivostí, s kterou jsme tu pro své klienty.

Jsme tu pro vás

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu firmy Argo, neváhejte se na nás obrátit. S produkty i jejich využitím v nejrůznějších projektech našich zákazníků máme bohaté zkušenosti, díky kterým vám dokážeme vždy poradit a vybrat to nejlepší řešení.

Kabelové vývodky a příslušenství

Kabelové vývodky a příslušenství

Kabelové vývodky a matice, závitové záslepky, redukce a expanze.

Kabelové chráničky a oplety

Kabelové chráničky a oplety

Kabelové chráničky, hadicové vývodky, hadicové spojky, ochranné kabelové oplety.