Menu

Led2work

Osvětlení pracovišť produkty firmy LED2WORK nabízí vyšší kvalitu práce, minimum chybných zásahů a maximální míru spolehlivosti. Standardem jsou jakostní vysoce svítivé LED diody a robustní provedení určené k použití i v nejtěžších průmyslových podmínkách.

Potřeba a poptávka evropského průmyslového sektoru po odolném a ekonomickém způsobu osvětlení pracovišť a používaných strojů vedla v roce 2007 k založení německé firmy LED2WORK GmbH ve městě Pforzheim. Dnes jsou její produkty známé a používané po celé Evropě výrobci obráběcích strojů nebo speciálních technologií pro automobilový průmysl. Výjimkou nejsou ani realizace zákaznicky modifikovaných produktů upravovaných dle specifických požadavků. Proto lze osvětlení této firmy nalézt také v medicínské technice nebo v chemickém, případně potravinářském průmyslu (nerezová pouzdra a montážní příslušenství).

Základním kamenem osvětlovacích prvků jsou vysoce kvalitní LED diody pocházející od jihokorejského výrobce SSC (Seoul Semiconductor), který patří ke světové špičce v oboru. Následná finální montáž a kompletace pak již probíhá pod přísnou kontrolou ve vlastním německém závodě výrobce svítidel.

Firma LED2WORK je certifikována dle DIN EN ISO 9001, DIN EN ISO 14001 a DIN EN ISO 50001. Fotobiologická bezpečnost je garantována dle DIN EN 62471 jako riziková skupina 0.

Osvětlení pracovišť

Osvětlení pracovišť

Spolehlivé osvětlení pro jednoúčelové stroje, montáž nebo zkušební laboratoře včetně RGB verzí.