Menu

Puk

Firma PUK Group GmbH & Co. KG se specializuje na výrobu ocelových prvků pro kabelové nosné a úložné konstrukce. Projektanti, technici i montéři pracující v průmyslovém prostředí najdou optimální řešení z naší široké nabídky produktů a služeb pro pokládku a ochranu kabelů a vedení v jakémkoliv typu a velikosti budovy.

Průmyslová zařízení jsou pod obrovským tlakem - od kolísání teploty, vlhkosti, znečištění až k mechanickému poškození. Stroje a výrobní linky musí být zajištěny nepřetržitou dodávkou el. energie a tokem dat. Je třeba splnit nejpřísnější bezpečnostní požadavky na zajištění výrobních procesů. Firma PUK plní tyto požadavky již desítky let a má zkušenosti ve vývoji nejmodernějších systémů pro chod a údržbu energetických infrastruktur v klíčových odvětvích průmyslu

  • automobilového
  • ocelářského
  • dřevařského a papírenského
  • petrochemického
  • potravinářského

Logistika a datová centra jsou rovněž závislé na hladkém toku dat tak, aby pracovníci v kancelářských a administrativních budovách mohli efektivně organizovat, komunikovat a jednat. Zde, stejně jako v jiných oblastech, je distribuce informací jádrem obchodní činnosti. Výpadky proudu a datového toku mohou ohrozit obchodní cíle. Výpadek proudu ve zdravotnickém prostředí může mít život ohrožující následky. Zejména intenzívní péče vyžaduje vysokou úroveň spolehlivosti a bezpečnosti. Dále, nákupní, vzdělávací a výzkumná centra, sportovní haly, kancelářské komplexy – to jsou objekty, kde se setkáte s našimi kabelovými systémy.

Sortiment zahrnuje drátěné žlaby, perforované a plné žlaby, žebříky pro horizontální i vertikální vedení a ochranu kabelů, samonosné žlaby a žebříky pro velkou vzdálenost podpěr, dále - kabelové příchytky, lišty a bohaté příslušenství. PUK se zabývá rovněž výrobou podpodlahových úložných systémů:

  • ocelové kanály pro instalaci do betonové mazaniny
  • pochozí a pojezdové kanály
  • přístrojové a revizní krabice pro kabelová připojení

Vedle konstrukcí pro solární elektrárny se firma PUK rovněž specializuje na konstrukce do extrémních podmínek – těžební věže, petrochemický průmysl, atd… Všechny výrobky firmy PUK jsou testovány a akreditovány v souladu s národními a mezinárodními normami.

Kabelové úložné systémy

Kabelové úložné systémy

Kabelové úložné systémy a krabice

Upevňovací systémy

Upevňovací systémy

Kabelové a elektroinstalčmí upevňovací systémy SCHNABL, CADDY, PUK.