Menu

Kobotické lepící řešení ROBATECH

17/06/2024Whitney leaning against a railing on a downtown street

Chcete použít Universal Robots pro proces lepení? Pak jste našli toho správného partnera.

360° lepení automatizuje proces lepení kulatých, krychlových nebo geometricky deformovaných dílů. K tomu je pomocí integrační sady připojen systém nanášení lepidla ke spolupracujícímu robotu. S 360° lepením zbavíte své zaměstnance ručního, monotónního nanášení lepidla a zároveň zvýšíte spolehlivost procesu, produktivitu a kvalitu lepení.

lepeni

Robatech vám nabízí speciální integrační sadu UR+, která propojuje koboty se systémy nanášení lepidel Robatech jednoduchým a spolehlivým způsobem. Integrační sada obsahuje držák pro nanášecí hlavu a nástavce pro topnou hadici na rameni robota. Pomocí softwaru GlueBot lze proces nanášení lepidla snadno naprogramovat.

lepeni

Nastavení pro topnou hadici, nanášecí hlavu a tavič lze také snadno provést pomocí dotykové Teach-Pendantu kobota. Stav systému je vždy viditelný a jasně vizualizovaný na Teach-Pendantu kobota.

lepeni

Jako globální odborník na systémy nanášení lepidel nabízí Robatech všestranná systémová řešení pro zpracování termoplastických a reaktivních tavných a disperzních lepidel. Modulární systémy se skládají z taviče lepidla nebo podávací jednotky, hadice a nanášecí hlavy. Volitelný automatický plnicí systém RobaFeed 3 pro taviče zajišťuje bezpečnost obsluhy a prodlužuje intervaly doplňování granulátu lepidla. Speciální integrační sada UR+ byla vyvinuta a certifikována pro dokonalou interakci kobotů a systémů nanášení lepidla Robatech.

Procesy lepení jsou velmi univerzální stejně jako řešení aplikace lepidel Robatech. Chtěli byste se dozvědět více? Kontaktujte naše robotické speciality.