Menu

Nové funkčnosti platformy UniCloud

05/06/2024Whitney leaning against a railing on a downtown street

Platforma IIoT společnosti UniCloud-Unitronics - zavádí automatické zálohování a obnovení, Push oznámení mobilní aplikace a další!

Zabezpečte kontinuitu provozu, dodržujte předpisy a získejte snadný offline přístup k uloženým datům - to jsou výhody nové funkce automatického zálohování a obnovy UniCloud pro PLC UniStream (vyžaduje UniLogic v1.37 nebo vyšší). Díky dalším novým funkcím, včetně oznámení Push pro mobilní aplikace a nových způsobů porovnávání, analýzy a vizualizace dat, zvyšuje tato verze Vaši efektivitu.

Automatické zálohování a obnovení pro kontroléry UniStream:

  • Chraňte konfigurace a data svého zařízení: Chraňte svou aplikaci pomocí automatického denního zálohování dat, statických a dynamických nastavení do cloudu; zálohy se ukládají po dobu 30 dnů.
  • Rychlé zotavení: V případě selhání PLC nebo SD rychle obnovíte konfigurace a data na dálku nebo na místě, abyste minimalizovali prostoje a zajistili kontinuitu provozu.
  • Eliminace ručního zálohování: Snižte riziko lidské chyby a zajistěte spolehlivou datovou stopu pro dodržování předpisů.
  • Snadný přístup k datům offline: Stáhněte si zálohy a kdykoli je otevřete pro analýzu dat.

Push notifikace mobilní aplikace v reálném čase

  • Buďte okamžitě informováni: Nepotřebujete neustále kontrolovat e-mail nebo čekat na SMS zprávy.
  • Eliminujte: zpoždění při odesílání e-mailů a náklady na SMS, získejte kritické informace rychleji a zůstaňte ve spojení se svým provozem.

Tato verze obsahuje také dva nové pokročilé nástroje pro vizualizaci dat: : nový 4D Heatmap widget, který zobrazuje hustotu dat pomocí barevných gradientů, a další funkci widgetu Sloupce, Stacked Columns.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo potřebujete-li další informace, neváhejte nás kontaktovat.