Nyní je nově k dispozici verze UniCloud 2.9.7. Tato verze se zaměřuje na nové způsoby koordinace strojů, zrychlení vytváření ovládacích panelů a získání jasnějšího přehledu o tom, co se děje ve vašem prostředí UniCloud.
Poděkování účastníkům a ohlédnutí za konferencí ROBOTY 2025
19/02/2025
Rádi bychom poděkovali všem účastníkům, organizátorům a partnerům konference ROBOTY 2025, kteří přispěli k úspěchu této výjimečné události. Bylo nám potěšením sdílet s vámi nejnovější technologické inovace, diskutovat o trendech v robotice a automatizaci a společně hledat cesty k efektivnějším a bezpečnějším průmyslovým procesům.
Děkujeme všem, kteří navštívili náš stánek SCHMACHTL, zajímali se o naše řešení a zapojili se do inspirativních diskusí. Vaše zpětná vazba a zájem o inovace nás motivují k dalšímu rozvoji a hledání nových způsobů, jak robotické technologie přiblížit moderní výrobě.
Těšíme se na další setkání – ať už při budoucích konferencích, nebo při společné spolupráci na vašich projektech!
Na následujícím odkaze se dozvíte více o prezentaci, kterou jsme připravili pro tuto konferenci.
Mohlo by Vás zajímat
informace o připravovaných veletrzích, školeních, novinkách, speciálních cenových nabídkách a různých zajímavých akcích.
Datová centra se rychle rozrůstají, a to díky prudkému rozvoji umělé inteligence a vysoce výkonných počítačů. S rostoucí hustotou výkonu musí chladicí systémy pracovat intenzivněji a komunikovat chytřeji.
Rádi bychom Vám představili novinku, kterou připravila společnost Unitronics pro uživatele platformy UniCloud a speciálně pro výrobce strojů, kteří tvoří uživatelské panely (dashboardy).
Od problémů s kabeláží po IIoT – řešení výzev, kterým čelí výrobci strojů.
Rádi bychom Vás informovali o vydání nové verze UniLogic 1.41, která je nyní k dispozici na webových stránkách Unitronics.
Bezpečnostní laserové skenery RSL 200 jsou optimalizovány pro minimální nároky na prostor. S výškou pouhých 80 mm a půdorysnou plochou 80 x 86 mm nabízejí dosah 3,00 m a úhel snímání 275°.






