Menu

Strojírenská inspirace

24/06/2024Whitney leaning against a railing on a downtown street

Vážení účastníci akce Strojírenská inspirace,

chtěli bychom vám srdečně poděkovat za účast na této akci, které jsme mohli být partnerem v části Veletrh automatizace. Doufáme, že toto setkání pro vás bylo podnětné a rádi bychom připomněli, které aplikace a řešení jste měli možnost vidět na našem stánku.

Robotické lakování

Ukázka aplikace robotického lakování s praktickou demonstrací systému NORDBO pro jednoduché a rychlé učení robota pohybům lidské ruky při této činnosti. Aplikace zde byla s využitím kolaborativního robota UNIVERSAL ROBOTS.

roboticke_lakovani

Zabezpečení robotických pracovišť

Oplocením, bezpečnostními světelnými závorami nebo radarovým bezpečnostním systém, který byl propojen s kolaborativním robotem a vizualizován přímo v teachpendantu robota.

roboticke_lakovani

Kobotické sváření

Praktická ukázka nástroje SMOOTH ROBOTICS určeného pro maximální zjednodušení nastavování svářecího programu. Toto řešení je kompatibilní se všemi předními značkami svářecích zdrojů a koboty UNIVERSAL ROBOTS. Svářeči tak mohou mít stále stejné nastavování, ať už použijete jakoukoliv svářečku. Navíc lze toto řešení využít na laserové sváření či řezání plasmou. Nastavení kobota zůstává stále stejné.

roboticke_lakovani

Programovatelné automaty PLC

Panel s osazenými programovatelnými automaty (PLC) včetně vstupně/výstupních modulů. Do PLC byly nahrány DEMO programy. Byla zde prezentována řada UniStream ve všech velikostech obrazovek (5“, 7“, 10,1“ a 15,6“) a PLC s virtuálním displejem. Dále zde byla ukázka produktové řady Samba ve všech velikostech obrazovek (3,5“, 4,3“ a 7“) a PLC s ukázkou řízení servopohonů.

roboticke_lakovani

Děkujeme ještě jednou za vaší účast a budeme se těšit na další možnost setkání.

Tým Schmachtl