OptiMove nastavuje novou laťku kvality pohybu, optimalizuje rychlost a akceleraci v reálném čase.
Vítá Vás nová epocha
09/08/2023
Nová generace obvodové ochrany bezpečnostním oplocením Satech.
Rychlejší, silnější, chytřejší: naše nejkomplexnější a ergonomická nabídka.
Na trh je uvedena nová řada systémů a produktů společnosti Satech, což znamená začátek důležité transformace. Nabídne vám to nejlepší, co Satech dosud vytvořil.
Tento pozitivní revoluční krok umožní zefektivnit celý systém, díky čemuž je výběr vašich komponentů obvodové ochrany jednodušší než kdy dříve. Naším cílem je nabídnout vám produkt skvělé kvality a služby na nejvyšší úrovni.
Mohlo by Vás zajímat
informace o připravovaných veletrzích, školeních, novinkách, speciálních cenových nabídkách a různých zajímavých akcích.
Ovládněte snadno synchronizaci víceosého polohovadla s kobotem UR. Posuňte svého 6-ti osého kobota na 7-osý robotický systém. UNIVERSAL ROBOTS představuje funkci MotionPlus.
Rádi bychom Vám představili novinky, které společnost Unitronics přináší v rámci platformy UniCloud a Rozšířené reality (AR).
Jak již bylo avizováno v říjnu 2024, společnost Unitronics nahrazuje stávající produktovou řadu servopohonů B3/E3 novou produktovou řadou B5/E5-S.
Nový, ultrakompaktní bezpečnostní laserový skener RSL od společnosti Leuze zabezpečuje stroje, automaticky řízená vozidla AGV a roboty. Díky svým minimálním rozměrům se velmi snadno integruje i tam, kde je omezený prostor.
Laserové skenery řady ROD 300 pro měřicí úlohy ve výrobě a řada ROD 500 pro navigaci AGV zajišťují maximální efektivitu výrobních a logistických procesů.